Po ślubie otworzyła kopertę od gości i łzy napłynęły jej do oczu. Takich samych dostała jeszcze 6

Po ślubie otworzyła kopertę od gości i łzy napłynęły jej do oczu. Takich samych dostała jeszcze 6 Źródło: Unsplash/Yomex Owo

Ślub miał być dla wyjątkową chwilą w jej życiu. Niestety, stało się zupełnie inaczej. Zachowanie gości kompletnie zrujnowało jej święto. Wiadomo, co znalazła w pechowych kopertach - z pewnością niejednego to oburzy.

Ślub powinien być radosną uroczystością oraz okazją do tego, aby nowożeńcy podzielili się swoim szczęściem z rodziną i przyjaciółmi. To uroczystość pełna różnych, regionalnych tradycji i zwyczajów, które czasami funkcjonują tylko w jednej rodzinie, a jednak są latami podtrzymywane przez całą społeczność. Dość wszechobecną tradycją jest jednak zwyczaj wręczania prezentów młodym. To okazja, żeby wesprzeć ich na rozpoczynającej się, nowej drodze życia.

Ślub nie zakończył się tak, jak oczekiwała

Milena, 30-letnia czytelniczka portalu Papilot, napisała do redakcji w sprawie okropnego faux pas, jakiego dopuścili się goście na jej weselu. Mówi, że zaczęło się całkiem nieźle. Sama ceremonia odbyła się bez problemów. Państwo młodzi zainwestowali w wystawne wesele, w nadziei, że koszty częściowo zwrócą się dzięki hojności weselników.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- To był naprawdę piękny dzień. Tak bardzo staraliśmy się, aby wszystko się udało. Chcieliśmy usatysfakcjonować zaproszonych gości. Na szczęście, wszystko wypadło świetnie. Goście bawili się do białego rana, a kiedy już opuszczali weselną salę, dziękowali nam za zaproszenie - napisała kobieta.

Zabawa trwała na tyle długo, że państwo młodzi nie mieli nawet czasu zająć się prezentami. Zrobili to dopiero dwa dni po weselu. Otwieranie prezentów to szczególnie przyjemna czynność, więc towarzyszył im szampański nastrój. Wszystko jednak zmieniło się w sekundę. 

- Z powodu całego zamieszania, dopiero dwa dni po ceremonii zaczęliśmy przeglądać nasze prezenty, czytać kartki z życzeniami - relacjonuje dalszy bieg zdarzeń panna młoda.

Szybko poczynili zabawne odkrycie, które stało się jednak zapowiedzią prawdziwej przykrości. Jedna z otwartych przez nowożeńców kopert okazała się pusta.

Dzisiaj grzeje: 1. Tak teraz wygląda grób Piotra Woźniaka-Staraka. Bardzo smutny widok
2. 2-letnia córka zabiła swoją mamę. Kobieta konała na jej oczach

- Gdy otworzyliśmy jedną pustą kopertę zaczęliśmy się śmiać. Słyszeliśmy o takich zdarzeniach, wydawało nam się jednak, że w naszym przypadku ktoś chciał zrobić nam po prostu żart - opowiada kobieta.

Para podejrzewała również, że mógł to być zwyczajny, ludzki błąd. To nie był jednak koniec rozczarowań.

- Po obejrzeniu wszystkich prezentów, okazało się jednak, że takich pustych kopert naliczyliśmy aż 7! Było nam bardzo przykro - wyznaje Milena.

Państwo młodzi nie spodziewali się, że aż tak zawiodą się na swoich bliskich. Mogli przecież nie dawać koperty w ogóle, wtedy cała sytuacja nie byłaby tak bolesna dla nowożeńców. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wszyscy z prawem jazdy zapłacą. Szykujcie się na wydatek 
  2. Ujawniono szokujące fakty o śmierci siostry gwiazdora. Są wyniki testu krwi. Rodzina jest w głębokim szoku
  3. Widzowie zupełnie się tego nie spodziewali. Po pierwszym tańcu Krzysztof Ibisz nagle zapowiedział "czwartego jurora"
  4. „Nie pozwolono mi nawet pożegnać się z mężem”. Żona Radka wyjawiła kulisy jego śmierci
  5. Takich schabowych na pewno nie jadłeś. Rewelacyjny przepis, niebo w gębie!

źródło: papilot

Następny artykuł