Pan młody odkrył zdradę żony tuż przed ślubem. Z zemstą poczekał do wesela, wtedy puścił nagranie z ukrytej kamery

Pan młody odkrył zdradę żony tuż przed ślubem. Z zemstą poczekał do wesela, wtedy puścił nagranie z ukrytej kamery Źródło: YouTube

Ślub, którego fragment uwieczniono na zadziwiającym nagraniu, zakończył się w niezwykle przykry sposób. Tuż przed ceremonią pan młody odkrył, że jest zdradzany. Postanowił więc publicznie zemścić się na niewiernej narzeczonej.

Ślub powinien być jednym z najpiękniejszych dni w życiu młodej pary. Opisywana uroczystość zakończyła się jednak wielką katastrofą. Wszystko przez szokujące odkrycie, którego dokonał świeżo upieczony małżonek tuż przed zaplanowanym dużo wcześniej weselem.

Ślub zakończony katastrofą

Para z chińskiej prowincji Fujian spotykała się od dwóch lat, kiedy to młody mężczyzna postanowił oświadczyć się swej wybrance. Zakochani bardzo szybko rozpoczęli przygotowania do ślubu, jednak z czasem przyszły pan młody zrobił się wyjątkowo nieufny wobec partnerki. Aby uspokoić swoje podejrzenia, zamontował w mieszkaniu ukrytą kamerę. Ta zarejestrowała za to bardzo przykrą dla niego scenę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jak się bowiem okazało, kobieta zdradzała ukochanego z mężem swojej ciężarnej siostry. Okrycie było oczywiście dla pana młodego bardzo bolesne, jednak zdecydował się nie odwoływać ślubu. Zamiast tego zaplanował zadziwiającą zemstę na niewiernej partnerce.

Brutalna zemsta pana młodego na niewiernej żonie

Dzisiaj grzeje: 1. Walizka turysty od razu wydała się podejrzana. Gdy celnicy ją otworzyli, ich oczom ukazał się tragiczny widok
2. Krzysztof Cugowski nagle chwycił mikrofon na pogrzebie Lipki. Wszyscy usłyszeli jego słowa, bliscy zalali się łzami

W czasie hucznego wesela mężczyzna zaprosił swoją świeżo upieczoną żonę na scenę. Powiedział, że chciałby zaprezentować zebranym film o ich dorastaniu. Zamiast tego pokazał jednak rodzinie i przyjaciołom nagranie, na którym zobaczyli pannę młodą i męża jej siostry w sypialni. Między małżonkami natychmiast doszło do przepychanki. Zakończyła ją dopiero interwencja stojących nieopodal gości. Możemy się domyślać, że był to finisz tego burzliwego, naznaczonego niewiernością związku.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jest nagranie. Biedronka w polskiej miejscowości przyłapana na największej ściemie
  2. 1200 zł dla 63 tys. matek. Po świadczenie mogą zgłaszać się też ojcowie
  3. Po 40 latach wspólnego grania tak Budka Suflera pożegnała Lipkę. Niesamowite, co zrobili
  4. Oliwia długo planowała swój ślub. Gdy usłyszała, co matka ma jej do powiedzenia przed ceremonią, miała oczy pełne łez
  5. Żona podeszła do męża i zadała mu 21 ciosów w samo serce. Nie chce się wierzyć, co zrobiła potem

Źródło: Webniusy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News