Przed ślubem długo się nie widzieli. Gdy panna młoda weszła do kościoła, pod panem młodym ugięły się nogi, ich życie zmieniło się na zawsze

Przed ślubem długo się nie widzieli. Gdy panna młoda weszła do kościoła, pod panem młodym ugięły się nogi, ich życie zmieniło się na zawsze Źródło: unsplash.com/Olivia Bauso

Ślub był dniem, na który czekali całe życie. Oboje poczuli, że to ten moment i zaczęli przygotowania do uroczystości. Najwięcej wysiłku w całe przedsięwzięcie włożyła przyszła panna młoda. To, co zrobiła, wywołało niespotykany zachwyt gości.

Ślub był świetną okazją, by spotkać się z całą rodziną i dawno niewidzianymi znajomymi. Narzeczeni chcieli się postarać tak, by każdy wspominał ten dzień do końca życia. Panna młoda dobrze się o to postarała.

Kobieta od wielu lekarzy słyszała, że musi coś z sobą zrobić

Przyszła panna młoda zdecydowała, że chce wyglądać olśniewająco na swoim ślubie, a także założyć kreację, o której marzyła od miesięcy. Chciała też czuć się dobrze sama ze sobą. Okazja nadarzyła się sama - jej narzeczony wyjeżdżał często w kilkumiesięczne delegacje i rzadko się widywali, dlatego kiedy stanęła przed ołtarzem w białej sukni ciasno opinającej jej smukłą sylwetkę, wszystkim opadły szczęki do podłogi, a pan młody przecierał oczy ze zdumienia. Nie spodziewał się czegoś takiego.

29-letnia Charlotte Hutchinson nie ukrywa tego, że od zawsze należała do "tych większych kobiet". Dodatkowo nie stroniła od słodyczy i fast foodów, dlatego kilogramów regularnie jej przybywało. Przyznaje, że ciężko było jej się zmotywować do działania - nie miała żadnego bodźca, który efektownie by na nią podziałał. Wielu lekarzy sugerowało jej dietę, głównie dla zdrowia, lecz na krótkich chęciach się kończyło.

W końcu stało się coś, co konkretnie ją zmotywowało. Ślub zbliżał się nieubłaganie

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jej BMI w pewnym momencie wyniosło 40. Charlotte była załamana, nigdy nie znajdowała się w tak krytycznej sytuacji. Nadwaga wpływała na wiele rzeczy - pewność siebie, dobór ubrań, codzienną aktywność. Okrutnie się męczyła i nie było jej z tym dobrze. Wszystko zmieniło się, kiedy po 11 latach związku jej 33-letni partner Ricky się oświadczył. Wtedy już wiedziała, że nie chce być otyłą panną młodą - chciała zmieścić się w upragnioną kreację i wyglądać bosko na zdjęciach.

Dzisiaj grzeje: 1. Jolanta Kwaśniewska OSTRO o własnej córce. Takich słów nikt się po niej nie spodziewał
2. Tysiące policjantów na ulicach, w akcji drony i śmigłowce. TVN przekazuje wiadomości z Warszawy, będzie gorąco

Zmiana nawyków żywieniowych szła jej opornie, lecz starała się z całych sił - zaczęła od ograniczania porcji niezdrowego jedzenia, a potem przeszła na dietę. Fast foody i słodycze zmieniła na owsianki, zupy i warzywa. Zaczęła bardzo szybko tracić na wadze, dla organizmu to był szok. Sylwetka zmieniała się z tygodnia na tydzień i panna młoda była już pewna, że jej ślub będzie taki, jak sobie zaplanowała. I rzeczywiście, spełniła swoje marzenie.

Fot. The Sun

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ryanair wycofuje samoloty. W polskich maszynach wykryto SKRAJNIE NIEBEZPIECZNE pęknięcia
  2. Mąż nagle przerwał pierwszy taniec i odpędził od siebie pannę młodą. Chwilę później cała sala tonęła we łzach
  3. Dała 2-letniemu synowi popularny owoc. Maluch go zjadł i umarł straszną śmiercią
  4. Nieprawdopodobne doniesienia mediów. Książę Harry nie jest synem księcia Karola
  5. Do sali weszła Agata Duda i wszyscy wręcz zaniemówili. Żona prezydenta założyła szałową stylizację, aż trudno nie paść z zachwytu

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł