W dniu ślubu do panny młodej przyszedł list. Przypadkiem przeczytał go pan młody i zemdlał

W dniu ślubu do panny młodej przyszedł list. Przypadkiem przeczytał go pan młody i zemdlał Źródło: Unsplash/Bridget Flohe

Ślub przemienił się ze święta dwojga zakochanych w koszmar. Wszystkiemu winna była tajemnicza koperta, którą otrzymali państwo młodzi. Zamiast życzeń zawierała coś, co odmieniło ich życie na zawsze. Pan młody nie był w stanie się z tym pogodzić.

Ślub powinien być najważniejszym dniem w życiu państwa młodych, ale czasami zdarza się, że coś przyćmiewa tę ceremonię. Tak stało się w przypadku Patrycji i Rafała. Nie mogli się spodziewać, że koperta, którą otrzymali, zawiera informacje, mające odmienić ich życie. Szczególnie ciężko zniósł to pan młody. Gdy przeczytał list, stracił przytomność.

Ślub został zrujnowany przez tajemniczą wiadomość

Panna młoda zwierzyła się ze swojej historii internautom. To naprawdę poruszająca opowieść, która dużo mówi o tym, jak okropna potrafi być zazdrość i do czego może doprowadzić niewierność. W dniu ślubu, gdy Patrycja przygotowywała się już do ceremonii, przyszła do niej druhna, niosąc tajemniczą, pięknie zaadresowaną kopertę.

- Powiedziała mi, że znalazła ją przy furtce i od razu mi przyniosła. Pomyślałam, że to kartka z życzeniami od sąsiadów, bo cóż innego to mogło być? Charakteru pisma też z początku nie rozpoznałam - opowiedziała panna młoda. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Jej mąż chciał być obecny przy garderobie. Nie rozumiał, czemu nie może jej ujrzeć przed ceremonią, i chciał spędzić z nią jak najwięcej czasu. Jak się potem miało okazać, była to fatalna decyzja. 

Mężczyzna ucieszył się, że nawet w ostatniej chwili otrzymują życzenia od znajomych. Namawiał Patrycję, aby wspólnie otworzyli kopertę. Chciał przeczytać je na głos, aby cieszyć się życzliwością sąsiadów.

- Widziałam w lustrze jak otwiera kopertę i wyciąga z niej wcale nie kartkę, a list. Trochę mnie to zaniepokoiło, ale było już za późno. Czytając, cały zbladł, a potem zobaczyłam tylko, jak upada na podłogę! Zemdlał! - powiedziała poruszona całą sytuacją Patrycja.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legendarna aktorka. Odeszła w cierpieniu
2. Pilny apel polskiej policji. Wyszedł na grzyby, jego koszmar trwa już trzeci dzień

Jak się okazało, była to wiadomość od byłego kochanka panny młodej, który powodowany zazdrością postanowił zepsuć jej ślub.

- On napisał tam, że dziękuje za tych kilka ostatnich nocy, że świetnie robi się z Rafała idiotę i jedyne, czego żałuje, to tego, że teraz trudniej będzie ukrywać przed nim nasz romans! Nie mogłam uwierzyć, jak mógł napisać takie rzeczy! - relacjonowała panna młoda.

Niestety, zajście miało fatalny wpływ na ich relację

- Rafał niby uwierzył w moje tłumaczenia, ale i tak musieliśmy odwołać ślub. Nie mogę zrozumieć, dlaczego Karol zrobił mi coś takiego! - opowiedziała internautom panna młoda. Przyznaje, że było jej bardzo smutno i nie rozumie, dlaczego jej przyszły mąż nie był w stanie zaakceptować tego, że list był jedynie ohydnym żartem.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ikea wycofuje produkt i bije na alarm. Jest tak NIEBEZPIECZNY, że zwrócisz go bez paragonu
  2. Maciej Kurzajewski przeżywa ciężkie chwile. Dopiero stracił żonę, teraz padł kolejny cios
  3. Rewolucyjny przepis na kotlety mielone. Podniebienie eksploduje z rozkoszy
  4. Od teraz każdy dostanie wyższą pensję. Wiadomo już, kto ile zyska dodatkowych pieniędzy
  5. U ciężarnej kobiety zdiagnozowano paskudny nowotwór. Finał tej historii wyciska łzy z oczu

źródło: lelum

Następny artykuł