Po ślubie odkryła straszną prawdę o gościach. "Nie miałam ochoty pojawić się na poprawinach"

Po ślubie odkryła straszną prawdę o gościach. "Nie miałam ochoty pojawić się na poprawinach" Źródło: Pixabay/Pexels

Ślub kojarzy jej się teraz tylko z jednym - z bardzo niekulturalnymi gośćmi weselnymi. To, co zrobili podczas uroczystości państwu młodym, nie mieści się w głowie. Po tym odkryciu panna młoda nie miała już nawet ochoty na nich patrzeć.

Ślub był przepiękną uroczystością, do której państwo młodzi przygotowywali się bardzo długo. Aby czuć się tego dnia jeszcze lepiej, zaprosili na wesele wielu gości, aby ci towarzyszyli parze młodej i byli świadkami ich niezapomnianych chwil. Teraz jednak, patrząc z perspektywy czasu, panna młoda niewiarygodnie żałuje, że zaprosiła na wesele tak liczną rodzinę, nawet tę najdalszą. To, co zrobili goście weselni, nie mieści się w głowie. 

Zamienili ich ślub w koszmar

Państwo młodzi, po wspaniałym ślubie i udanym weselu, postanowili w końcu rozpakować liczne prezenty, które otrzymali od gości. Liczyli na sporą ilość gotówki, a także sprzęty elektroniczne i inne przedmioty, które przydadzą się im na "nowej drodze życia". Gdy rozpakowali pierwsze koperty poczuli jednak dogłębnie, czym jest w praktyce gorzkie rozczarowanie.

W pierwszej kopercie panna młoda znalazła... podarte fragmenty gazety. W kolejnej natomiast... 20 zł. To wszystko było tak przykre, że popadła w rozpacz. Jakby tego było mało, kolejne koperty były po prostu puste. W pewnym momencie zdała sobie sprawę, że prezenty nie zwrócą jej kosztów weselnych w wysokości około 20 tys. złotych, najgorsze jednak było rozczarowanie bezczelnym zachowaniem bliskich, którzy koperty te wręczali z uśmiechami na ustach. 

 - Zaczęliśmy rozpakowywać prezenty no i koperty. Wśród tego wszystkiego było pięć kopert, których zawartość, a raczej jej brak, sprawiła, że omal nie trafił mnie szlag. Proszę sobie wyobrazić, że byli ludzie, którzy mieli taki tupet, aby do dwóch kopert włożyć pocięte gazety. Natomiast trzy koperty były totalnie puste - wyznała kobieta w liście do redakcji "Popularne".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Po wszystkim panna młoda nie chciała pojawić się na poprawinach. Miała tego wszystkiego serdecznie dość

Złość kobiety w tym przypadku była uzasadniona. Świeżo upieczona małżonka miała już dość swojej rodziny, od której w większości pochodziły puste koperty, a także te wypchane gazetami. Nie chciała już na nich więcej patrzeć. Nie chciała udawać, że wszystko jest w porządku i patrzeć, jak tamci śmieją się i dalej piją i jedzą, jakby nic się nie stało.

 - Nie miałam ochoty pojawić się na poprawinach - stwierdziła przełykając łzy. 

Jej goście zamienili miłe wspomnienia ze ślubu i wesela w prawdziwy koszmar, z którymi kobieta będzie musiała pozostać już do końca swojego życia.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Agnieszka Chylińska tym razem przeszła samą siebie. Pospadacie z krzeseł na ten widok. Fani do teraz nie mogą dojść do siebie!
  2. Ujawniono prawdę o tożsamości Danuty Wałęsy. Te informacje elektryzowały miliony Polaków. Zdębiejecie! Nikt o tym wcześniej nie wiedział
  3. Totalna przesada. W mediach pojawiły się informacje, że Zenek Martyniuk nie żyje
  4. Rodzina Anny Przybylskiej podjęła zdumiewającą decyzję. Dzieci zmarłej aktorki tego bardzo potrzebują
  5. Dopiero teraz ta informacja dostała się do polskich mediów. Aktorka serialu "Ranczo" siedziała w areszcie, odbierze wam mowę
  6. Pilny alarm IMGW w TVN na piątek i sobotę dla połowy Polski. Sytuacja jest bardzo poważna, lepiej zostańcie w domach
  7. 14-letnia Roksana Węgiel wygina się w stroju kąpielowym. Będziecie w szoku, potworna burza w sieci (FOTO)
     

Źródło: Popularne

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News