Rodzice zorganizowali ślub swoim 5-letnim bliźniakom. Powód ich decyzji przechodzi ludzkie pojęcie

Rodzice zorganizowali ślub swoim 5-letnim bliźniakom. Powód ich decyzji przechodzi ludzkie pojęcie Źródło: screen/newsflare

Ślub to niewątpliwie ważna i podniosła ceremonia, która następuje po świadomej decyzji obu małżonków. Jednak ślub pięcioletnich dzieci, a do tego rodzeństwa, musi budzić ogromne kontrowersje.

Ślub 5-letniego rodzeństwa w Polsce wzbudziłby gigantyczne kontrowersje, a ponadto byłby nielegalny. Jednak są państwa, w których małżeństwa dzieci nie są niczym niezwykłym. Tak też było w tym przypadku, w którym rodzice zdecydowali się na połączenie więzami małżeńskimi 5-letnich bliźniąt.

Ślub 5-letniego rodzeństwa. Rodzice podali zaskakujący powód

Thanakorn i Thanyaporn Puangthong to rodzeństwo, które urodziło się w Tajlandii. Ślub tej dwójki został zaaranżowany przez rodziców w obrządku buddyjskim, co nie jest niczym zaskakującym, bo według statystyk dominującą religią w tym kraju jest właśnie buddyzm. Jak stanowi buddyjski przesąd, jeśli dwie dusze nie mogły być razem ze względu na przeciwności losu w przeciwnym życiu, później w ramach "rekompensaty" rodzą się jako bliźnięta.

- Według naszego przekonania jedynym sposobem na rozwiązanie więzi kochanków jest związek małżeński. Jeśli ślub by się nie odbył, oboje mogliby mieć pecha w przyszłości i nie byliby w stanie żyć własnym życiem osobno - mówił ojciec 5-latków.

Wyprawiono im wesele jak dorosłym ludziom. Gościom to ani trochę nie przeszkadzało

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Z kolei matka dzieci mówi, że istnieje między nimi "karmiczne połączenie" ze względu na podobne zachowania dzieci. W tym samym czasie chorują, w tym samym czasie mają wahania nastroju. Kiedy chłopiec cierpiał na krwotok z nosa, po kilku godzinach to samo zaczęło się dziać u jego siostry. Kobieta twierdzi, że gdyby nie ślub, problemy by się jedynie nasilały.

Dzisiaj grzeje: 1. Ujawniono, kim naprawdę jest żona Krzysztofa Jackowskiego. Lepiej usiądźcie
2. Nastolatek powiedział, dlaczego zabił rodziców i małego braciszka. Nowe wiadomości ws. morderstwa na południu Polski

Rodzice zdecydowali się więc wyprawić swoim dzieciom ceremonię zaślubin. Na wesele zorganizowane w Chaiyaphum na północnym-wschodzie kraju zaproszono około stu gości. Pan młody był w garniturze, a jego siostra w sukni i makijażu. Wesele w niczym nie odróżniałoby się od innych ceremonii, gdyby nie fakt, że jej głównymi bohaterami było 5-letnie rodzeństwo.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Masz własne mieszkanie? Możesz stracić pieniądze, "już wiadomo, że urzędnicy nie zdążą"
  2. Gigantyczne podwyżki dla wszystkich Polaków już za 22 dni. "Niektórzy tego nie wytrzymają"
  3. Krzysztof Ibisz w żałobie. Życiowa tragedia sprzed roku nie daje o sobie zapomnieć
  4. Mężczyzna zapalił światło po udanym stosunku. Zobaczył przerażającą rzecz, od razu zaczął krzyczeć
  5. Przywiązał żonę do drzewa w lesie. Siekierą zrobił jej rzeczy dużo straszniejsze od śmierci, powód odbiera mowę

Źródło: Jest pozytywnie

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News