74-latek myślał, że jego 21-letnia żona przed ślubem upokorzyła go doszczętnie. Jednak po nim został poniżony jeszcze bardziej

74-latek myślał, że jego 21-letnia żona przed ślubem upokorzyła go doszczętnie. Jednak po nim został poniżony jeszcze bardziej Źródło: instagram.com/lanaabozic/

Ślub odbył się w atmosferze skandalu - krótko przed uroczystością przyszła panna młoda zdradziła praktycznie na wizji swojego wybranka. Jednak to, co stało się po zawarciu związku małżeńskiego, było jeszcze gorsze.

Ślub był dokładnie zaplanowany i był wielkim, wręcz medialnym wydarzeniem. Lubiana przez publikę para miała związać się ze sobą na całe życie. Pan "młody" dopiero po nałożeniu obrączki przekonał się, kogo tak naprawdę wziął sobie za żonę.

Ślub został poprzedzony zdradą. Nie osłabiło to jednak uczucia

21-letnia Milijana Bogdanović i 74-letni piosenkarz Milojko Božić byli w sobie zakochani po uszy. Gościli w telewizjach śniadaniowych, udzielali wielu wywiadów by pokazać, że tak naprawdę różnica wieku nie jest ważna w przypadku prawdziwej, szczerej i dozgonnej miłości. Jeszcze przed ich ślubem pojawił się pewien zgrzyt, a teraz każdy wątpi w uczucia młodej kobiety. Okropnie oszukała męża.

Para wzięła udział w siódmej edycji programu "Parovi", w którym pokazują się narzeczeni i małżeństwa, a podczas emisji wzięli ślub. Jeszcze podczas show Milijana dopuściła się zdrady - uległa żonatemu, 35-letniemu mężczyźnie, którego zaspokoiła oralnie. Potem głośno mówiła, że nie uprawiała przecież seksu, tylko zrobiła to ustami. Ten wybryk Milojko zdołał jej wybaczyć, lecz po pół roku znowu został upokorzony. I to publicznie.

Tuż po ślubie ponownie zdradziła swojego męża. Ale nie tylko z jednym mężczyzną

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nad parą z Serbii pojawiły się ciemne chmury. Niedawno na jaw wyciekły niepublikowane nigdzie fragmenty programu, na których dokładnie widać jak Milijana siedzi na kolanach innego seniora. Widać, jak uśmiechają się i zabawiają się rozmową, a potem 60-letni Nemanji Stamatovic Zabac całuje 21-latkę. Mieli też ze sobą uprawiać seks. Co więcej, Zabac to kryminalista, spędził 10 lat w więzieniu. W tym samym czasie mąż Milijany spał w jednym z pokoi. Okazuje się, że młoda kobieta zdradziła swojego męża po ślubie nie tylko raz.

Dzisiaj grzeje: 1. Dziewczyna chciała zrobić zdjęcia dla chłopaka. Aparat uchwyci PRZERAŻAJĄCĄ postać za jej plecami
2. Prawo i Sprawiedliwość i wielu Polaków właśnie pogrążyło się w żałobie. Najgorsze doniesienia ze szpitala, nie żyje Stefan Strzałkowski

Okazuje się również, że Milijana musiała zdradzić męża ponownie. Do sieci przedostały się zdjęcia, na których widać uśmiechniętą 21-latkę leżącą w łóżku z jeszcze innym, wyraźnie starszym mężczyzną. Ci, którzy byli gośćmi na ślubie pary, z przerażeniem stwierdzili, że osoba z którą znajduje się w łóżku młoda kobieta to jeden z zaproszonych na uroczystość Božića. Nie wiadomo, czy małżeństwo zdecyduje się na rozwód, czy też Milojko ponownie wybaczy Milijanie.

Najlepsze newsy dnia:

  1.  Sąd zadecydował wbrew ZUS. Tysiące kobiet może wnioskować o WYŻSZĄ emeryturę
  2. Wręczyła recepcjonistce tajemniczy liścik. Gdy kobieta go przeczytała błyskawicznie zadzwoniła na policję
  3. Doniesienia są druzgocące. Nie żyje polski dziennikarz
  4. 3-dni po strasznej śmierci 6-latki mama zajrzała do szafki dziewczyny. Znalezisko ścięło ją z nóg
  5. Kierowcę ogarnęła wściekłość po wypadku. Nagle zalał się łzami pojmując co leży na asfalcie

Źródło: Fakt

Następny artykuł