Panna młoda przyłapała pana młodego na zdradzie z pijaną druhną. Jej reakcja jest powalająca

Panna młoda przyłapała pana młodego na zdradzie z pijaną druhną. Jej reakcja jest powalająca Źródło: Unsplash/Nicole Honeywill

Ślub tej kobiety odbył się w dramatycznych okolicznościach, w których niejeden zrezygnowałby z ceremonii. To, co zrobił pan młody wprawiło w osłupienie nawet policję. W tej historii zaskakuje również rola przyjaciółki panny młodej

Ślub powinien być dniem w całości poświęconym parze młodej - w końcu to jeden z najważniejszych dni w ich życiu. W tym przypadku jednak to nie mogło być dalsze od rzeczywistości. Koszmar zaczął się tuż przed ślubem, podczas spływu kajakowego poprzedzającego uroczystość.

Ślub odbył się mimo tego, że pan młody uprawiał seks z druhną

Historia miała miejsce w Pensylwanii w Stanach Zjednoczonych. Grupa przyjaciół - a wśród nich para młoda - postanowiła wybrać się na spływ kajakowy rzeką Delaware. To zdawał się być idealny sposób na wspólne spędzenie chwil przed najważniejszym momentem w ich życiu.

Wszyscy spożywali alkohol, korzystając z dobrej pogody i z wesołej okazji. Niektórzy jednak odrobinę przesadzili. Wśród tych, którzy wypili zdecydowanie za dużo była też druhna panny młodej. Widząc to, w jakim stanie jest jej przyjaciółka, kobieta zasugerowała swojemu przyszłemu mężowi, aby odprowadził ją do pokoju hotelowego. Nie wiedziała, jakie to pociągnie za sobą konsekwencje.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na nagraniach z monitoringu widać, jak mężczyzna prowadzi chwiejącą się kobietę przez parking. W pewnej chwili zamiast zmierzać prosto do hotelu odbijają w stronę męskich łazienek i tam znikają z pola widzenia. 

Jak się okazało, mężczyzna półprzytomną kobietę zaciągnął tam siłą. Druhna miała co jakiś czas odzyskiwać przytomność, ale gdy obudziła się na dobre, leżała naga pod prysznicem, a na niej leżał właśnie pan młody. 

W tym momencie do szatni wtargnęła panna młoda. Mężczyzna miał wybiec za nią na parking, gdzie między parą doszło do rękoczynów. Wściekła kobieta nie mogła uwierzyć, co zrobił jej partner. Nie dość, że ją zdradził - wyrządził też krzywdę jej przyjaciółce.

Sugerował druhnie, aby przyjęła środek antykoncepcyjny

Następnego dnia pan młody zadzwonił do druhny z przeprosinami, chociaż sam utrzymywał, że to ona zainicjowała stosunek i weszła za nim pod prysznic. Pan młody miał również sugerować druhnie, aby zastosowała tabletkę "dzień po".

Dzisiaj grzeje: 1. Ujawniono, co NAPRAWDĘ stało się, kiedy zginął Piotr Woźniak-Starak. Straszliwe doniesienia o Ewie O.
2. Bardzo smutna wiadomość z samego rana. Nie żyje wybitny polski reżyser i scenarzysta, przegrał walkę z najpoważniejszym nowotworem

- Nie zrobiliśmy tego, ale czy zastanowiłabyś się nad planem B? Prawie nie ma szans, ale jednak... - mówił mężczyzna.

Mimo tego wszystkiego udało mu się przekonać narzeczoną do tego, aby nie zerwała zaręczyn. Para wkrótce potem wzięła ślub. Wesele odbyło się 1 września, ale to nie koniec perypetii mężczyzny - wkrótce stanie przed sądem za napaść na tle seksualnym. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. 200 tys. ludzi za chwilę zostanie NA BRUKU. Wszystko przez komputery
  2. Znana aktorka została zgwałcona. Po latach ujawniono tożsamość oprawcy, to znana postać
  3. Wyłowili 13 martwych ciał, wszystkie z nich to kobiety. Polsat przekazał informacje o tragicznych wydarzeniach
  4. Nagły zwrot akcji ws. zabójstwa małej Kristiny. Zbrodnia okazała się jeszcze bardziej brutalna, niż ktokolwiek przypuszczał?
  5. Sekretny przepis Macieja Kuronia na kotlety schabowe. Trzeba zadbać tylko o jeden szczegół, aby cieszyć się nieziemskim smakiem

źródło: o2

Następny artykuł