Dramat mamy Kasi podczas ślubu. Nagle rozległ się huk, pilna pierwsza pomoc w kościele

Dramat mamy Kasi podczas ślubu. Nagle rozległ się huk, pilna pierwsza pomoc w kościele Źródło: PxHere/Vuon Khuya

Ślub panny młodej nagle został przerwany. W pewnym momencie podczas uroczystości, gdy wszyscy zebrani czekali aż państwo młodzi będą przyrzekać sobie "miłość, wierność i uczciwość małżeńską", nagle w kościele rozległ się niewyobrażalny huk. Wszyscy zebrani zauważyli wtedy leżącą na ziemi mamę Kasi. Kobieta potrzebowała pilnej interwencji lekarskiej.

Ślub Kasi zapowiadał się świetnie. Wszystko było dopięte na ostatni guzik, a pan młody oczekiwał jedynie, aż jego przyszła małżonka zostanie przyprowadzona do ołtarza przez swojego ojca. W pewnym momencie uroczystość została nieoczekiwanie przerwana przez wypadek mamy panny młodej, która nagle upadła z hukiem na ziemię. Natychmiast wezwano pogotowie, które zabrało kobietę do szpitala. Kasia była przerażona.

Ślub Kasi nagle został przerwany. Jej mama trafiła do szpitala

Kasia nie spodziewała się, że podczas najważniejszej dla niej uroczystości w życiu wydarzy się tragedia, którą będzie niemile wspominała po latach. W kościele, w którym zebrała się rodzina panny młodej, rozpoczęła się msza święta, podczas której państwo młodzi mieli wymienić się obrączkami. Pech chciał, że uroczystość w połowie została przerwana przez wypadek mamy panny młodej.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Mama Kasi nagle potknęła się o zagięcie dywanu, który leżał przy wejściu do kościoła. Upadła na ziemię, a następnie uderzyła głową o posadzkę. Rozległ się olbrzymi huk, który przeraził następnie wszystkich zgromadzonych. Wkrótce rodzina ruszyła na pomoc kobiecie. Udzielono jej pierwszej pomocy, dzięki której najprawdopodobniej przeżyła. Przywrócenie funkcji życiowej mamie Kasi uratowało ją przed śmiercią.

Dzisiaj grzeje: 1. Dobrze ją pamiętacie. Nieoficjalnie już wiadomo, kto zastąpi Kuchcińskiego
2. Pracował w ZUS. Teraz zdradził sposób na podwyższenie Twojej emerytury

 

Mama Kasi trafiła do szpitala, a następnie została przebadana. Okazało się, że upadek nie wywołał u niej większego uszczerbku na zdrowiu. Została więc wypisana z placówki medycznej i mogła wrócić na ślub córki, który został na czas jej pobytu w szpitalu przerwany. Dzisiaj Kasia dziękuje Bogu, że jej mama ostatecznie mogła być świadkiem jej wielkiego szczęścia.

Najlepsze newsy dnia:

    1. Lech Wałęsa walczy z nieuleczalną chorobą, która co sześć sekund zabija człowieka. Prezydent opowiedział o swoich zmaganiach
    2. Cała prawda o Renacie Beger. Jej mąż nie wytrzymał i powiedział WSZYSTKO! 
    3. Córka Kaczyńskiej poszła w jej ślady i posunęła się dużo dalej od matki. To co wyczynia w siodle aż odbiera mowę
    4. Śmiertelny wypadek, zderzyli się z ciężarówką. Tata i syn zginęli na miejscu, mama walczy o życie
    5. Andrzej Duda publicznie poniżony. Jego zaproszenie zostało odrzucone, "to osobista zniewaga"

Źródło: Parenting

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News