Nagle w łożu małżeństwa z 50-letnim stażem zaczęły dziać się niestworzone rzeczy. Nigdy czegoś śmieszniejszego nie czytałeś

Nagle w łożu małżeństwa z 50-letnim stażem zaczęły dziać się niestworzone rzeczy. Nigdy czegoś śmieszniejszego nie czytałeś Źródło: fot. pixabay.com/bingngu93

Ślub całkowicie zmienia nasze dotychczasowe życie. To właśnie w tym dniu wiążemy się z naszą drugą połówką składając przysięgę małżeńską. Jednak małżeństwo to całe pasmo niespodzianek, nawet po wieloletnim stażu. Dobitnie przekonała się o tym pewna para z aż 50-letnim stażem.

Ślub jest bardzo poważnym krokiem na życiowej drodze każdej pary. W końcu to podczas tej uroczystości składamy swojej wybrance lub wybrankowi oficjalną przysięgę, że będziemy u jego boku niezależnie od tego, co będzie się działo. Jednak w Internecie można znaleźć całą masę śmiesznych historii małżeńskich, jak i dowcipów, które bez wątpienia każdemu poprawią nastrój. Co więcej, właśnie takie historie udowadniają, że nawet mimo wieloletniego stażu związku, lub małżeństwa nadal mogą nas czekać sytuację, które zapadną w naszej pamięci na bardzo długi czas.

Ślub to dopiero początek

Każdy, kto choć raz był zakochany, wie, jak wielka namiętność budzi się w ludziach, którzy właśnie zostali związani wspólnym losem. Często jest tak, że zakochani wręcz nie odstępują się na krok, co często prowadzi do najróżniejszych igraszek. Jednak z biegiem lat ten płomień namiętności zaczyna powoli wygasać, ale nie oznacza to, że z uczuciem robi się tak samo. Jednak nie da się ukryć, że związek z czasem zaczyna ewoluować i pewne rzeczy po prostu się zmieniają.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Chociaż nie oznacza to, że osoby, które spędziły u swojego boku np. 50 lat nie stać już nawet na odrobinę namiętności. Coś takiego spotkało pewne małżeństwo, które spędziło ze sobą już pół wieku. Kiedy małżonkowie odpoczywali razem na łóżku, nagle mąż niespodziewanie zaczął delikatnie dotykać swoją żonę rozpoczynając od głowy i powoli przesuwał się coraz niżej, przechodząc na kar, następnie ramiona.

Kobieta już od dawna nie czuła na sobie tak czułego dotyku męża i nie ukrywała, że jej się to bardzo podobało. Ręce mężczyzny schodziły coraz niżej, delikatnie przejeżdżając po rękach kobiety, a także jej bokach i plecach. Mężczyzna nie przestawał i nadal czule dotykał swoją żonę po brzuchu, a potem przeszedł do jej ud i schodził nadal coraz niżej.

Jednak w pewnym momencie mężczyzna zatrzymał swoją rękę, a następnie odwrócił się i zamilkł. Napalona i rozmarzona małżonka stwierdziła, że było to cudowne doświadczenie i nie rozumie, dlaczego jej mąż przestał. Na to on odpowiedział jej, że znalazł już pilota do telewizora.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Lepiej przełóżcie plany na urlop. Jasnowidz Jackowski mówi, co wydarzy się już za miesiąc, to straszne
  2. Mama publikuje ostrzeżenie po tym, jak para butów spowodowała u jej córki oparzenia III stopnia
  3. TVN przekazuje pilny apel polskiej policji. Coraz więcej ofiar śmiertelnych, dziś do 22 bądźcie czujni
  4. 14 osób zmarło po zjedzeniu chleba. Potworne wiadomości Polsatu
     

 

źródło: Polubione

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News