Zorganizowała huczne wesele dla 70 gości za śmiesznie niską cenę. Brawo, zaskakujące szczegóły zachwycają

Zorganizowała huczne wesele dla 70 gości za śmiesznie niską cenę. Brawo, zaskakujące szczegóły zachwycają Źródło: Fot. Pixabay/Brittaneu

Ślub większości kojarzy się z bardzo dużym wydatkiem. Wesele, według statystyk, średnio kosztują Polaków od około 12 tys. zł wzwyż. Pewna kobieta udowodniła jednak, że uroczystość można zorganizować za bardzo niewielką, wręcz symboliczną sumę. Wystarczy nieco pokombinować.

Ślub dla panny młodej był niezapomniany. Również goście nie kryli swojego zachwytu. Szczególnie, gdy dowiedzieli się, ile kobieta zapłaciła za całe wesele. Okazało się, że wydała niewiele ponad jedną, przeciętną wypłatę. Internauci są w szoku, a jej porady są dzisiaj hitem Internetu. Skorzystało z nich tysiące narzeczonych.

Ślub za bezcen? To możliwe!

Rosie Scott wyszła za mąż kilka miesięcy temu. Kobieta prowadzi poczytnego bloga, na łamach którego podzieliła się ze swoimi czytelnikami tajnikami związanymi z przygotowaniem wesela. Byli oni ciekawi, jak panna młoda wydała je za zaledwie 500 funtów. Kulisy przygotować są naprawdę niesamowite.

Okazuje się, że każdy jest w stanie przygotować tanie wesele - tak jak Rosie. Wystarczy trochę pogłówkować, a także przygotować się na sporo ciężkiej pracy, bowiem bez niej ani rusz.

 - Swoją sukienkę uszyłam sama, dekoracje zrobiłam z przyjaciółkami, a tort pomogła upiec mi siostra. Sami z narzeczonym przygotowaliśmy poczęstunek. Wesele było świetne, a my nie zrujnowaliśmy swojego budżetu i mogliśmy pozwolić sobie na wspaniałą podróż poślubną - zdradziła na swojej stronie internetowej.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Co najciekawsze - Rosie zaprosiła na wesele aż 70 osób. Średnio więc wydała na gościa około 7 funtów (a tak naprawdę o wiele mniej, bo od ceny należy odjąć np. koszt materiałów za suknię ślubną).

Rosie jest inspiracją dla internautów, którzy dzisiaj chętnie czerpią od niej pomysł i sami organizują wesele w podobnym do jej stylu.

 - Super sprawa. Suknię wypożyczę, bo nie umiem szyć, ale dekoracje, a także tort mogę przygotować sama. Świetny pomysł, dzięki! - napisała podekscytowana internautka.

  1. Największa tajemnica Jana Pawła II! Kim byli prawdziwi rodzice Karola Wojtyły?
  2. Emilia Krakowska trafiła DO SZPITALA! Znamy stan zdrowia uwielbianej przez Polaków aktorki
  3. Tragiczna wiadomość. Nie żyje twórca uwielbianego przez Polaków serialu Polsatu
  4. Beata Tyszkiewicz ma problemy z sercem. Spisała testament, zgromadziła astronomiczne oszczędności
  5. Dramatyczne wieści o uwielbianej bohaterce "Barw Szczęścia". Przerażająca choroba rujnuje jej życie
  6. TVP przekazuje alert RCB dla kilku województw. Zaleca nie wychodzić z domu i zabezpieczyć dobytek

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu