Złapał ją za pośladek i mocno ścisnął. Ślub zamienił się w koszmar

Złapał ją za pośladek i mocno ścisnął. Ślub zamienił się w koszmar Źródło: Unsplash/Olivia Bauso

Ślub to dzień, który każdy chciałby zapamiętać jako jeden z najlepszych w swoim życiu. Niestety, nie zawsze jest to możliwe. Czasami okazję mogą zepsuć nawet najbliżsi krewni.

Ślub powinien być okazją do podzielenia się wyjątkowym szczęściem z najbliższymi. Każdy chciałby go zapamiętać jako jedno z najlepszych i najważniejszych wydarzeń w życiu. Niestety, nie każdemu jest to dane. Nieraz ta wyjątkowa ceremonia zmienia swój bieg przez ingerencję ze strony rodziny lub innych gości. Ta kobieta miała wyjątkowego pecha - została złapana za pośladek, a cała ceremonia została zrujnowana.

Ślub w mgnieniu oka może stać się koszmarem

Inną wizję ślubu - a zwłaszcza jego części weselnej - mają ci, którzy zarabiają jako kelnerzy podczas tego typu uroczystości. Niektórzy przyznają, że doświadczenia zawodowe skutecznie odwiodły ich od planowania własnych imprez weselnych. Przyjrzawszy się bliżej ich historiom ciężko się dziwić.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Doskonałym przykładem jest historia Kingi, 23-letniej dziewczyny, która wraz z koleżanką postanowiła dorobić sobie do studiów obsługując gości na weselu. Mediom opowiada, że na początku praca nawet jej się podobała, choć le wkrótce zrobiło się niebezpiecznie.

- Zaczęło się od krzyków, odnośnie tempa naszej pracy. Starałyśmy się na to nie reagować. Jednak kiedy nie zdążyłam donieść golonki dla 60-letniego pana w ciągu 3 minut, zostałam zwyzywana tak, że aż mi wstyd cytować - opowiada rozgoryczona dziewczyna. Na tym się jednak nie skończyło.

Dziewczyna około godziny 23:00 zamknęła się w łazience i rozpłakała się, wspominając ostre słowa wymagającego gościa. Potem, około północy, przyszedł czas na podanie tortu. To było kolejne traumatyczne przeżycie.

- Roznosiłam talerzyki z tortem, gdy jeden z panów klepnął mnie w pupę i powiedział patrząc na swoją żonę: "Widzisz, kiedyś też miałaś taką, a teraz co". Zaniemówiłam - opowiada dalej Kinga.

Żona pijanego weselnika od razu ją przeprosiła, ale że mimo to ciężko jej zapomnieć o tej krępującej sytuacji. Dla młodej kelnerki to wesele zamieniło się w prawdziwy koszmar. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legendarny muzyk. Zmarł po wyczerpującej walce z chorobą
2. Został najmłodszym tatą świata. Dopiero później poznał prawdę, która obróciła jego życie w ruinę

Szykując się na wesele należy więc pamiętać nie tylko o szczęściu pary młodej, ale też o tym, że ludzie obsługujący wesele nie powinni być zobowiązani znosić pijackich wybryków naszych gości - czasami wystarczy dyskretnie zwrócić uwagę, zanim sytuacja wymknie się spod kontroli.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Szukasz idealnego auta dostawczego? Peugeot ma dla CIEBIE fantastyczną ofertęAdvertisement
  2. Nie Biedronka i nie Lidl. Najtańszy supermarket w Polsce bije je na głowę
  3. Polski aktor miał aż 6 żon. Na starość poślubił kobietę prawie 50 lat młodszą
  4. 1996 r.: Najtragiczniejsza katastrofa lotnicza w historii! Dwa samoloty zderzyły się w powietrzu i eksplodowały, na pokładach były setki osób
  5. Widzowie już dawno nie byli tak wściekli na Polsat i TVN! "Doznałam szoku widząc to w TV", "Po pijaku ustalali
  6. Rzeczy, które zrobili z ciałem Szarika z "Czterech pancernych i psa" po jego śmierci doprowadzają do bezsilnej wściekłości  

źródło: wp

Następny artykuł