Panna młoda przygotowała niespodziankę dla niesłyszącego pana młodego. Nagranie doprowadzi was do łez

Panna młoda przygotowała niespodziankę dla niesłyszącego pana młodego. Nagranie doprowadzi was do łez Źródło: Unsplash/Tatiana Gonzales

Ślub temu mężczyźnie kojarzyć się już zawsze będzie z niezwykłym gestem ukochanej, który sprawił, że ciężko było powstrzymać łzy. Kobieta przygotowała dla niego niezwykłą niespodziankę, która wywarła wrażenie na wszystkich zgromadzonych. Nagranie z uroczystości szybko stało się hitem Internetu.

Ślub był dla niego wyjątkowym wydarzeniem, którego nie zapomni nigdy. Podczas ceremonii panna młoda przygotowała dla niego wzruszającą niespodziankę. Nagranie z ceremonii doprowadziło do łez już setki tysięcy internautów.

Swój własny ślub obejrzał już ponad sto razy. Mężczyzna ciągle wraca do tej wzruszającej chwili

Scott niemal od urodzenia borykał się z poważną niepełnosprawnością: miał problemy ze słuchem, który zaczął mu się pogarszać, gdy miał zaledwie 5 lat. Przez kolejne lata słuch Scott utracił niemal całkowicie. Dzisiaj nie jest w stanie porozumiewać się z najbliższymi, a także z przyjaciółmi w inny sposób, niż za pomocą jeżyka migowego.

Kiedy poznał Elizabeth, pokochała go takim, jaki jest - ze wszystkimi jego wadami. Scott bał się przez pewien czas, że miłość jego i Elizabeth nie przetrwa przez jego niepełnosprawność. Poprzednie związki Scotta rozpadały się właśnie przez to, że miał problemy ze słuchem. Elizabeth nie miała jednak problemów z niepełnosprawnością swojego męża i wkrótce zgodziła się za niego nawet wyjść.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pewnego dnia para pobrała się w pięknym kościele, składając sobie przysięgę "miłości i wierności aż do śmierci" przed licznie zgromadzonymi gośćmi. Następnie para udała się do wcześniej wynajętej restauracji, aby tam rozpocząć weselne świętowanie.

Prezentu, który otrzymał od panny młodej, Scott nie zapomni nigdy

Podczas wesela doszło do chwili, gdy panna młoda i pan młody postanowili wręczyć sobie wcześniej przygotowane prezenty. Panna młoda, oprócz przemówienia, zatańczyła dla pana młodego do utworu "A Thousand Years". Nie było to jednak zwykły taniec, bowiem kobieta zdecydowała się także zaśpiewać piosenkę, ale nie własnym głosem, a za pomocą języka migowego - pokazując kolejne wersy utworu.

Dzisiaj grzeje: 1. Tak wygląda grób Pawła Adamowicza już 7 miesięcy po pogrzebie. Niewiarygodne

2. Wysokie kary za parkowanie koło Biedronki. Klienci już powiadomili policję

To wzruszyło pana młodego do łez. Tak przepięknego prezentu Scott nie spodziewał się otrzymać od Elizabeth. Jak wyznała kobieta - jej mąż powraca do nagrania z ich ślubu i co jakiś odtwarza je, a następnie płacze ze wzruszenia.

Nagranie z dnia ślubu Elizabeth i Scotta znajduje się poniżej.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wnuczka znanego aktora TVP zmaga się z nieuleczalną chorobą. ”Człowiek o tej chorobie nic nie wie, dopóki się z nią nie zetknie
  2. Nie żyje legendarny aktor "Złotopolskich". Tysiące Polaków pogrążyło się w żałobie
  3. Psy leżały na torach, zbliżał się do nich pociąg. Mężczyzna stał z boku i wszystko nagrywał
  4. 11-latka dostała uwagę od matematyczki. Gdy mama ją przeczytała, aż w niej zawrzało
  5. Mąż wysłał Marcie sms-a z Anglii. Zatkało ją, gdy zobaczyła treść wiadomości

Źródło: Newsner

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News