Nie poszła na ślub siostry. Powód powala

Nie poszła na ślub siostry. Powód powala Źródło: Unsplash/ Gianni Scognamiglio

Ślub dla wielu osób jest najbardziej wyjątkowym dniem w życiu. Większość osób traktuje to wydarzenia jak wielkie rodzinne święto. Nie każdy jednak podziela ten pogląd. Ta kobieta nie poszła na ślub własnej siostry z powodu, który może być zaskakujący.

Ślub to wydarzenie, które jest świętem miłości młodej pary, ale również wielką fetą ich rodzin, które cieszą się z nowożeńcami. Nie każdy ma jednak takie podejście do tej uroczystości. Kobieta postanowiła nie iść na ślub własnej siostry. Powody podjęcia takiej decyzji powalają. 

Ślub wyjątkowym momentem

Ślub jest przez wiele osób postrzegany jako najpiękniejszy moment w życiu. Nowożeńcy chcą zwykle, żeby w tej pięknej chwili towarzyszyła im rodzina i najbliżsi przyjaciele. Zaproszenie kogoś na tę uroczystość oznacza, że ta osoba jest dla nas ważna.

Jednak nie każdy ma takie spojrzenie na to wydarzenie. Sytuacja ekstremalna miała miejsce w przypadku tej kobiety, która postanowiła nie iść na ceremonię zaślubin własnej siostry. Kiedy dowiecie się dlaczego, z pewnością będziecie zdziwieni. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Powalający powód rezygnacji z uczestnictwa w ślubie własnej siostry 

Monika z Warszawy opowiedziała o swoim stosunku do tego typu uroczystości. Od dawna przestała przyjmować zaproszenia na śluby, a jej znajomi, którzy z początku byli zdziwieni taką sytuacją, teraz przyzwyczaili się do tego stanu rzeczy. Kobieta argumentuje swoje stanowisko oszczędnością, bowiem pojawienie się na czyimś wesele wiąże się z ogromnymi wydatkami. 

-Sama kreacja na wesele to koszt minimum 400 zł. Ale przecież to dopiero początek wydatków. Prezent, kwiaty, a w przypadku wesela poza Warszawą, również koszty związane z dojazdem i noclegiem. Przecież taka impreza może kosztować nawet 1.5-2 tys. złotych - argumentuje swoje zdanie Monika. 

Dziś grzeje: 1. Najgorszy z możliwych powód do ślubu. Uderzyła w nich fala krytyki, ale zbili fortunę

2. Użytkowanie wieczyste: uważajcie, bo możecie stracić tysiące złotych

Kobieta doszła do takiego ekstremum, że postanowiła zrezygnować również z udziału w uroczystości ślubnej swojej własnej siostry. Dla wielu osób pewnie jest to nie do pomyślenia, w końcu to najważniejszy dzień w życiu najbliższej rodziny. Monika zdecydowała się nie pojawić na ślubie siostry, ponieważ wolała za te pieniądze kupić nowe łóżko do sypialni i dywan. Meble okazały się w tej sytuacji ważniejsze niż towarzyszenie młodszej siostrze w tym podniosłym dniu. 

-Mówi się trudno. Siostra zrozumiała. Impreza była i minęła. Mi zostały chociaż meble - skwitowała całe zajście kobieta. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wnuczka znanego aktora TVP zmaga się z nieuleczalną chorobą. ”Człowiek o tej chorobie nic nie wie, dopóki się z nią nie zetknie”
  2. Nie żyje legendarny aktor "Złotopolskich". Tysiące Polaków pogrążyło się w żałobie
  3. Nagły niespodziewany zwrot akcji w małżeństwie syna Zenka Martyniuka. Radosne nowiny, które ścinają z nóg
  4. Mąż pochował żonę w głębokiej śpiączce. W trumnie znaleziono ślady drapania
  5. 39-letnia Marta Kaczyńska publicznie karmi syna piersią na plaży. Ile lat ma dziecko?

Źródło: Wirtualna Polska

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News