Mieli ślub jak z bajki. Dzień później się rozstali, panna młoda ujawniła wstrząsający powód

Mieli ślub jak z bajki. Dzień później się rozstali, panna młoda ujawniła wstrząsający powód Źródło: Meryl Spadaro Unsplash.com

Chociaż ślub był ziszczeniem marzeń, to małżeństwo bardzo szybko się zakończyło. Rozgoryczona całą sytuacją kobieta postanowiła wstawić do sieci filmik, gdzie pada kilka gorzkich słów pod adresem byłego już męża. Tytułowali się żoną oraz mężem zaledwie jeden dzień, a powód ich rozstania budzi ogromne kontrowersje.

Ślub to przeważnie najszczęśliwszy dzień w życiach wielu ludzi, jednak w tym przypadku sama instytucja małżeństwa nie spełniła oczekiwań tej dwójki. Pozostawiona po zaledwie jednym dniu żona postanowiła opowiedzieć swoją historię, ale nie wszyscy dają wiarę jej słowom.

Sam ślub był piękny, to niestety nie wystarczyło aby związek przetrwał

Ślub dla Jillian był spełnieniem marzeń i trudno się temu dziwić. Młodzi powiedzieli sobie tak w pięknych okolicznościach przyrody. Ceremonia wstąpienia przez nich do grona małżeństw odbyła się na jednej z meksykańskich plaż. Sielanka nie trwała jednak długo. Już dzień po ślubie Jillian została porzucona. Na swoim koncie na TikToku zamieściła film pod tytułem "moje drugie największe rozczarowanie w czasie trwania kwarantanny" i opowiedziała tam swoją historię. Powód, dla którego zostawić miał ją ukochany jest niewiarygodny. Nie wszyscy widzowie dają wiarę w przedstawione przez nią fakty. Głos w dyskusji zabrała również rodzina byłego męża Jillian.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Jillian winę o rozstanie zrzuca na teściową

W opublikowanym nagraniu kobieta opowiada swoją historię. Chociaż ślub był niemal jak z bajki to dzień później Jillian usłyszała od swojego świeżo upieczonego małżonka, że muszą się rozstać. Żona miała nie odpowiadać mamie mężczyzny. Teściowa postawiła ponoć swojemu synowi ultimatum, gdzie musiał wybrać między rodzicielką, a swoją ukochaną. Jego wybór dla wielu może być zaskoczeniem, gdyż mężczyzna zdecydował się rzucić obrączką o ziemię i w dramatycznym geście porzucić Jillian. Kobieta nie może przeboleć tak okrutnego porzucenia, jednak zarówno część internautów powątpiewa w przedstawioną wersję wydarzeń, w podobnym tonie wypowiada się rodzina mężczyzny. Ich słowa rzucają na sprawę zupełnie nowe światło.

Dzisiaj grzeje: 1. Nagła wiadomość z ostatniej chwili. Niestety, nie żyje wspaniały Polak

2. Wideo - Kuriozalny wypadek. Podwójne potrącenie na rondzie. Ucierpiała kobieta udzielająca pomocy

3. Media przekazały tragiczne informacje. Nie żyje 1 osoba, wśród rannych dzieci

Rodzina mężczyzny zaprzecza, że coś takiego miało miejsce

Chociaż Jillian nie ma wątpliwości, że to ingerencja byłej teściowej jest powodem rozstania, to rodzina mężczyzny kategorycznie zaprzecza tym rewelacjom. Według SuperExpressu najbliżsi byłego męża kobiety to nie ultimatum postawione przez mamę było powodem tak szybkiego zakończenia małżeństwa, a podły charakter Jillian. Od początku podkreślali oni, iż małżeństwo z nią to ogromny błąd. Kłótnia w sieci trwa w najlepsze i strony wymieniają się kolejnymi inwektywami. 

@jillian_diana

my second biggest disappointment during quarantine ##greenscreen ##fyp

♬ original sound - jillian_diana

Najlepsze newsy dnia:

  1. Odmówiono mu godnej śmierci, dlatego postanowił transmitować swoje cierpienie. Niewyobrażalnie tragiczne
  2. Koniec współpracy Alior Bank i T-Mobile. Ogromne zmiany dla klientów
  3. Kobieta porzuciła swoją niepełnosprawną córeczkę. Po 20 latach zobaczyła w telewizji rzecz, która odebrała jej mowę
  4. Tuż po narodzinach dziecko znalazło się w rękach matki. Kobieta zobaczyła, co maluch ma w buzi i zamarła
  5. Choroba okazała się nie do pokonania. Po wyczerpującej walce zmarł polski polityk
  6. Nowa Królowa Życia brała udział w "Kuchennych rewolucjach". Na ostatnich zdjęciach zupełnie nie przypomina siebie sprzed lat

Źródło: SuperExpress 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News