Przy ołtarzu wyszeptała do ucha męża wstydliwy sekret. Po chwili zorientowała się, że miała włączony mikrofon i wszyscy usłyszeli, co zrobiła

Przy ołtarzu wyszeptała do ucha męża wstydliwy sekret. Po chwili zorientowała się, że miała włączony mikrofon i wszyscy usłyszeli, co zrobiła Źródło: Twitter/lukelogan3

Ślub przedstawiany jest jako jeden z ważniejszych dni naszego życia. Czasami jednak zdarzają się takie wpadki, jak ta. Na ślubnym kobiercu przyszły mąż oraz wszyscy goście usłyszeli coś niewiarygodnego.

Ślub Taylor i Luke'a miał być wyjątkowym dniem. Dwie zakochane dusze staną przed rodziną i przyjaciółmi - piękny i rozczulający obrazek. Ojciec prowadzi pannę młodą do ołtarza. Gra muzyka. Cała rodzina przeciera oczy ze wzruszenia. Taylor prezentuje się pięknie w śnieżnobiałej sukni, a wszystkie oczy zwrócone są w stronę ołtarza. Młodzi spotykają się i biorą za ręce.

Kamera, akcja! Ślub trzeba nagrać, żeby została pamiątka na całe życie. I zostanie.

Nieświadoma ukrytego mikrofonu w marynarce swojego przyszłego męża Taylor, szepcze mu na ucho słowa, którymi zechciała się z nim podzielić przy ołtarzu. Przypominamy - wyjątkowy moment, wyjątkowy dzień.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Tuż przed tym, jak zaczęłam iść do ołtarza, zrobiłam naprawdę wielką kupę - słyszy Luke. 

Gdyby usłyszał to naprawdę tylko pan młody, nic by się nie stało. Usłyszał te słowa jednak również kamerzysta, który miał posłuch w mikrofonie pana młodego. Pewnie to byłby mały pikuś, gdyby nie to, że już po całej ceremonii Luke postanowił się podzielić tym z całym światem oraz swoimi bliskimi. Wstawił więc zabawny filmik z udziałem swojej żony na Twittera. Kto go do tego zainspirował?

Wszystkiemu winien jest Jimmy Fallon, prowadzący "The Tonight Show" - jednego z popularniejszych programów w USA. Fallon napisał na swoim Twitterze, żeby Ci, którzy chcą, podzielili się z nim żenującymi wpadkami ze swoich ślubów.

Zachęcony Luke wstawił fragment ze swojego ślubu z hasztagiem weddingfail. Tym sposobem dzięki włączonemu mikrofonowi żenujące wyznanie panny młodej usłyszał nie tylko pan młody oraz kamerzysta, ale także ich bliscy oraz miliony internautów. 

Dzisiaj grzeje: 1. Smutne wiadomości z ostatniej chwili. Nie żyje były Minister Obrony Narodowej
2. Gwiazdor TVP przeżył śmierć kliniczną. Przerażające, zdradził, co zobaczył po tamtej stronie

Pomimo wpadki na ślubie para powiedziała sobie sakramentalne "tak". Mąż z żoną, bez żadnych sekretów, za to z ogromnym dystansem do siebie. Do dzisiaj są razem, a ich rodzina powiększyła się o dziecko. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jesteś mamą lub tatą? Jeśli nie zdążysz do końca września, możesz stracić 1500 złotych
  2. Panna młoda prawie zemdlała, a wszystkich gości zatkało, gdy zobaczyli strój druhny. Wszystko uwiecznił fotograf
  3. Kobieta z ukrycia zobaczyła, jak zachowuje się pracownik salonu dla psów. Natychmiast chwyciła za telefon i zaczęła nagrywać
  4. Na łożu śmierci żona poprosiła męża o jedną przysługę. Dopiero po 4 latach zorientował się, jak z niego zaszydziła
  5. Mąż zostawił ją z 6 dzieci. 3 miesiące potem na tylnym siedzeniu auta dokonała odkrycia, przez które nie mogła przestać płakać

źródło: papilot

Następny artykuł