Andrzej planował ślub marzeń. Wesele szybko zamieniło się w koszmar

Andrzej planował ślub marzeń. Wesele szybko zamieniło się w koszmar Źródło: slub-040819-stal-sie-koszmarem

Ślub jest niezwykle kosztownym przedsięwzięciem. Zorganizowanie imprezy po prawdopodobnie najważniejszej uroczystości w życiu wiąże się często z niemałymi kredytami. Ta para wydała na swoje wesele krocie - z początku było wspaniale, ale później wszystko zmieniło się w koszmar.

Ślub Andrzeja i Ani był zorganizowany z niemałym rozmachem. Garnitur oraz suknia ślubny były szyte w Mediolanie. Para młoda na miejsce zajechała luksusowym oldtimerem, zachowanym w perfekcyjnym stanie. Obrączki wykonano na zamówienie, a w kościele śpiewał chór oraz solistka. Ponadto sfinansowali sukienki dla druhn i stroje drużbów. To już robi wrażenie, ale to nic przy tym, co się działo na weselu.

Ślub swoim rozmachem zadziwił gości. To jeszcze nic przy weselu

Po ślubie para młoda ruszyła tradycyjnie z gośćmi na wesele, którzy byli dowiezieni na miejsce autokarem. Impreza była zorganizowana na świeżym powietrzu, na dworku pod Warszawą. Wszystko miało przypominać klimat lat 20. XX wieku. Karta potraw przyprawiała gości o ból głowy. Grzanki z kawiorem, krem ze szparagów i krewetkami, ceviche z tuńczyka, oliwa truflowa, confit de canard oraz piętrowy tort. Ponadto oprawa muzyczna również dopisała - grał zespół rockowy, DJ i kwartet smyczkowy.

Na koniec goście byli odwożeni do pobliskich, opłaconych pensjonatów zabytkowymi autami, prowadzonymi przez szoferów. Dzień później odbyły się poprawiny, które również zachwycały rozmachem. Jednak ich życie, znacznie zmieniło się po wystawnej iprezie.

Najpiękniejsze wesele zmieniło się w koszmar

Para wydała na imprezę 250 tysięcy złotych. Mimo że sami zarabiali niemało, to nie wystarczyło i musieli wziąć kredyty. Przy ich zarobkach wydawało się, że spłacą pieniądze szybko. Niestety, świeżo upieczony mąż po powrocie z urlopu otrzymał dyscyplinarne zwolnienie, gdyż został oskarżony o nieuczciwe działania.

Oprócz straty pracy, Andrzej dostał "wilczy bilet", przez co trudno było mu znaleźć zatrudnienie. Para żyła jedynie z pensji żony, z której musieli nie tylko zapewnić sobie byt, ale także spłacić kredyt zaciągnięty na wesele. Do tego w międzyczasie żona zaszła w ciążę bliźniaczą.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta urodziła wcześniaki, które wymagały specjalnej opieki i rehabilitacji. Pomagali im rodzice, ale dodatkowe wydatki zaczęły wiązać się z tym, że nie byli w stanie spłacać kredytów. Ponadto gdy kobieta wróciła po urlopie macierzyńskim, również została zwolniona.

Bank w końcu wystawił tytuł egzekucyjny. Kobieta żaliła się, że nikt nie zainteresował się powodem braku spłacania kredytu. Komornik zajął im konta bankowe, auto oraz wszystkie wartościowe rzeczy. Poratowali ich rodzice, sprzedając swoją działkę - ale to wciąż za mało, para musiała się wyprowadzić do rodziców, a mieszkanie wynająć, aby otrzymywać jakikolwiek zysk. W efekcie wspaniałe wesele pogrążyło ich w spirali długów na lata.

  1. Królowa Elżbieta II zrobiła coś tak szokującego, że król Arabii Saudyjskiej prawie dostał zawału. Pospadacie z krzeseł, gdy się dowiecie, co zrobiła
  2. Przed śmiercią Anna Przybylska miała jedno życzenie. Jej przyjaciółka po latach zdecydowała się o tym opowiedzieć. Będziecie płakać
  3. Edyta Górniak zrobiła przed lustrem coś, co rozpaliło wszystkich. Nie podejrzewaliśmy jej o coś takiego
  4. Dramat na apelu z Morawieckim. 60 dzieci w szpitalu polowym, wstrząsające doniesienia Polsatu
  5. Brutalna śmierć pedofila w więzieniu. Współwięźniowie nie mieli dla niego litości
  6. Nowe fakty: 11-miesięczne dziecko wypadło z balkonu, bo ojciec był pijany. Prokuratura mu nie odpuści

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu