Ożenił się z kobietą z wielką otyłością. Po ślubie wydarzyła się ogromna tragedia

Ożenił się z kobietą z wielką otyłością. Po ślubie wydarzyła się ogromna tragedia Źródło: youtube/Barcroft TV

Ślub był piękną ceremonią, na której zebrała się cała rodzina i przyjaciele. Pan młody i jego przyszła małżonka prezentowali się niesamowicie, a ich przyszłość właśnie się zaczynała. Nikt nie mógł wiedzieć, że po ślubie dojdzie do ogromnej tragedii.

Ślub zbliżał się wielkimi krokami, a Sean i Amalie byli bardzo podekscytowani, bo wiedzieli, że w końcu będą mogli spędzić całe życie razem. Ceremonia, którą zaplanowali, odbyła się w ich ulubionym mieście, które wybrali na pierwszą randkę. Nie wiedzieli, że kilka chwil po ślubie wydarzy się coś nieoczekiwanego, co całkowicie odmieni ich dotychczasowe życie. 

Sean i Amalie nie chcieli żyć bez siebie 

Sean i Amalie poznali się przez internet. Amalie ze względu na swoją nadwagę niezmiernie rzadko wychodziła z domu, w związku z tym nie miała zbyt wielu znajomych. Jedyne osoby, z którymi rozmawiała, "spotykała" online. Jedną z tych osób był Sean. 

Na początku znajomości Amalie bardzo wstydziła się przyznać, że od dzieciństwa zmaga się z otyłością. Wspomnienia z tego okresu nie należały do przyjemnych. Odkąd pamięta rówieśnicy szydzili z niej i wytykali ją palcami. Kiedy w końcu poznała mężczyznę, z którym dobrze się dogadywała, nie chciała, by dowiedział się, że jest otyła. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dopóki mogła, skrywała przed Seanem swój wygląd. Jednak czas upływał, a uczucie, które pojawiło się między parą zaczynało stawać się coraz silniejsze. Gdy Sean i Amalie byli już w sobie zakochani postanowili się spotkać, a dziewięć lat później zdecydowali się na ślub. 

Ślub zapoczątkował wielką tragedię

Niestety, pomimo wielkiej miłości Seana i Amalie nie wszystkim spodobało się, że para zdecydowała się na ślub. Po pięknej uroczystości, na której zebrała się cała rodzina, przyjaciele i znajomi z pracy, ojciec pana młodego przekazał mu przerażającą wiadomość. 

Dzisiaj grzeje: 1.13 dzieci nie żyje, 40 jest rannych. W zagranicznej szkole doszło do tragedii

2. Przyjaciółka Pawła Królikowskiego wyznała nieznane fakty o jego stanie. Nikt nie wiedział, przez co naprawdę przechodził

Ojciec Seana nie akceptował wyglądu synowej. Powiedział synowi, że nie zamierza utrzymywać z nim kontaktu, jeżeli ten pozostanie w związku z otyłą kobietą. Sean nie miał wyboru - miłość, którą darzy Amalie jest ważniejsza.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie żyją już 362 osoby, 17 tys. zainfekowanych. Uwielbiane jedzenie wywołuje epidemię, potwierdziły się obawy
  2. 500 plus do maja 2021 roku i bez dalszego planu. Program nie przynosi efektów
  3. Dramat Kubackiego i Stocha. W mediach pojawiły się niepokojące doniesienia
  4. Dagmara zdradziła, co miało się stać z jej synem. Lepiej usiądźcie
  5. Pradawna receptura babci Klementyny na wyśmienite gołąbki. W życiu nie jedliście lepszych

źródło: popularne

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News