Młoda para chciała mieć nietypowe zaproszenia na ślub. Totalnie nie wyszło, stali się pośmiewiskiem całego internetu

Młoda para chciała mieć nietypowe zaproszenia na ślub. Totalnie nie wyszło, stali się pośmiewiskiem całego internetu Źródło: Unsplash/ Gianni Scognamiglio

Para, planując ślub, zastanawiała się nad projektem zaproszenia. W końcu wpadli na taki pomysł, że jeden ze zszokowanych gości wstawił kartkę z zaproszeniem do internetu. Stali się pośmiewiskiem.

Takie zaproszenia na ślub mogły kompletnie zwalić gości z nóg. Pary prześcigają się dziś w wymyślaniu coraz to dziwniejszych atrakcji na weselach, czy nietypowych ozdobników. Jednak niektórzy grubo przesadzają, czego najlepszym przykładem jest właśnie ta para.

Wyjątkowo nietypowe zaproszenie na ślub. Dołączyli do niego zaskakujące zdjęcie

Coraz popularniejsze jest dodawanie do zaproszeń zdjęć samej pary. Jedni decydują się na zwyczajne  wspólne zdjęcia z wakacji czy też fotografie wykonane na specjalnej sesji. Niektórzy obdarzeni większym poczuciem humoru zamieszczają zabawne, humorystyczne zdjęcia. Tak zrobili Joe i Rose szykujący się do ślubu. Trzeba jednak zaznaczyć, że ich poczucie humoru jest bardzo specyficzne.

Na zdjęciu zamieszczonym do zaproszenia, Rose leży na plecach przy drodze, z rozłożonymi nogami, które spoczywają na ramionach siedzącego naprzeciwko niej partnera. Jednocześnie na zdjęciu nie da się nie zauważyć, że Joe, trzymając narzeczoną za kolana, spogląda prosto w jej krocze. Takie zdjęcie w zaproszeniu ślubnym to wyjątkowo odważny krok.

Internauci nie kryją zażenowania. Wyśmiali zaproszenie

To niecodzienne zaproszenie ślubne trafiło na forum internetowe Reddit. Internauci nie zostawili na parze suchej nitki. Posypała się masa złośliwych komentarzy, wyśmiewających zdjęcie i określające je jako "niesmaczne". Użytkownicy byli rozbawieni i zażenowani jednocześnie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Czy on jest ginekologiem? - pytał internauta.

- Dziękuję za zaproszenie, synu. Z pozdrowieniami, mama i tata - żartował użytkownik.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje 2-letnia córeczka znanego piłkarza. Dziewczynka odeszła nagle w szpitalu
2. Nie żyje uwielbiany ksiądz. Przekazano wiadomości o koszmarnym wypadku w polskiej miejscowości

- Ten świat schodzi na psy - czytamy dalej.

- To nie jest śmieszne, to jest niesmaczne i żenujące zarazem - komentował internauta.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ważył 600 kg i był najcięższym człowiekiem na świecie. Wziął się za siebie i schudł o połowę, jego metamorfoza jest powalająca
  2. Fenomenalna dieta 9:1 z każdego łakomczucha zrobi szczupłą petardę. Zasady są bajecznie proste, można je stosować nawet w święta
  3. Przykre doniesienia o Beacie Tyszkiewicz. To nie ta sama osoba, serce pęka z żalu
  4. Skandaliczne zachowanie przedszkolanki. Ojciec nagrał mrożącą sytuację z ukrycia
  5. Nowy, polski dyskont wchodzi na rynek. Reklamuje go Zenek Martyniuk

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News