Para młoda stała przy ołtarzu, gdy nagle cały kościół wybuchnął śmiechem. Powalające nagranie, patrzcie na świadka

Para młoda stała przy ołtarzu, gdy nagle cały kościół wybuchnął śmiechem. Powalające nagranie, patrzcie na świadka Źródło: YouTube TripBloggers

Ślub jest zwykle wydarzeniem starannie zaplanowanym i dopracowanym w każdym, nawet najdrobniejszym szczególe. Rzeczywistość pokazuje jednak, że nie zawsze sprawy układają się tak, jak chcieliby tego państwo młodzi. Osoby, które pełnią rolę świadków, często są przed ceremonią zestresowani równie mocno, jak przyszli nowożeńcy. Powalające nagranie, które pojawiło się w internecie, pokazuje, jak prosto może dojść do wpadki.

Sytuacja, do jakiej doszło na tym weselu, jest przekomiczna. Niespodziewany obrót zdarzeń sprawił, że ceremonia na pewno przejdzie do historii i będzie pamiętana przez całe lata. Państwo młodzi z pewnością długo nie przestaną żartować z tego, co spotkało mężczyznę, który pełnił rolę ich świadka. Na szczęście, mimo, że nie wszystko poszło po myśli pary młodej, zakochani wykazali się dużym poczuciem humoru i nie złościli się tym, że romantyczne nagranie ze ślubu zostało urozmaicone o pewną zabawną scenę.

Ślub stał się niezapomniany dzięki wpadce

Drobny wypadek sprawił, że świadek skradł całą uwagę gości weselnych. Kiedy doszło do wpadki, cały kościół wybuchnął śmiechem. Para młoda, która stała przed ołtarzem, nie mogła spodziewać się takiego rozwoju sytuacji. Nagranie, które zostało opublikowane w internecie, jest zapisem pozornie zwyczajnej ceremonii ślubnej. Scena, która spowodowała rozbawienie internautów, trwa zaledwie kilka sekund i łatwo ją przegapić. Warto jednak zachować czujność, widok jest przekomiczny.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

W pierwszych momentach filmu widzimy parę młodą, która z powagą patrzy sobie w oczy i słucha tego, co ma do powiedzenia ksiądz prowadzący ceremonię. Chwila jest naprawdę patetyczna i poważna. Nowożeńcy mocno przeżywają to, co się dzieje i są całkiem pochłonięci wzruszeniem i oczekiwaniem na to, kiedy w końcu powiedzą sobie sakramentalne "tak". W tej pięknej chwili, zgodnie z tradycją, towarzyszą im przyjaciele, którzy pełnią rolę świadków. 

Dzisiaj grzeje: 1. Fatalna wiadomość dla wszystkich klientów banku PKO BP. Zawieszono jedną z najważniejszych usług do odwołania

2. Tragiczna wiadomość obiegła media. 13-latek zginął na oczach swojej rodziny

Świadek ma na sobie elegancki, ciemny garnitur, który jest idealnym wyborem na tak poważne wydarzenie. Niestety, mężczyzna nie do końca trafił z rozmiarem, co stało się powodem śmiesznej wpadki. Gdy kapłan wygłaszał swoje przemówienie, spodnie świadka opadły na ziemię, ukazując wszystkim osobom zgromadzonym w świątyni jego bieliznę. Mimo, że pan młody szybko zareagował i pomógł świadkowi się ubrać, wszyscy obecni pękali ze śmiechu. Panna młoda nie mogła opanować rozbawienia do końca mszy. Wpadka świadka z pewnością zapisze się w jej pamięci na zawsze.

 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Poszedł na grzyby, nagle poczuł dziwny zapach. Pobladł, bo natrafił na "palce diabła"
  2. Polski gwiazdor wdał się w bójkę pod warszawskim klubem. Kiedy pokazał, jaką część ciała stracił, odebrało nam mowę (FOTO)
  3. Ministerstwo Zdrowia wydało ważny komunikat. Dotyczy wszystkich Polaków, nie chodzi o koronawirusa
  4. Po kryjomu zrobił swojej mamie zdjęcie na plaży. Zobaczyła je i niemal dostała apopleksji
  5. Nagle usłyszała krzyk męża z łazienki. Natychmiast weszła, ale widok przerósł jej najśmielsze oczekiwania
  6. Piekło Ewy trwało dwa lata. Mąż trzymał ją w piwnicy, ciężko uwierzyć w rzeczy, których doświadczyła

Źródło: Podaj.to

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News