Przesądy ślubne, które mogą totalnie zrujnować ceremonię. Przez niektóre panny młode wariują

Przesądy ślubne, które mogą totalnie zrujnować ceremonię. Przez niektóre panny młode wariują Źródło: unsplash.com/Nathan Dumlao

Ślub i przygotowania do niego są ciężkim okresem w życiu panny młodej. Niejednokrotnie panie nie wytrzymują presji i trafiają się przykre niespodzianki. W związku z tym wiele kobiet do dzisiaj przestrzega przesądów związanych z tym dniem. Jest ich zatrzęsienie, a niewiele osób zdaje sobie sprawę ile trzeba poświęcić, żeby wszystkiego dopilnować.

Ślub to najpiękniejszy dzień w życiu i każda kobieta chce, żeby wszystko odbyło się zgodnie z planem. Miesiące przygotowań mogą ich znaniem mogą pójść na marne, jeżeli nie będą pilnowały przestrzegania przesądów. Okazuje się, że jest ich ogromna ilość. Z większości osoby, które nigdy nie planowały wesela, mogą nawet nie zdawać sobie sprawy. 

Czego więc muszą pilnować panny młode, aby ich dzień okazał się idealnym? Lista przesądów związana ze ślubem jest przerażająco długa, jednak do dnia dzisiejszego kobiety starają się ich przestrzegać. Wiele z nich przyznaje, że sprawdzają się one podczas tego dnia.

Ślub w miesiącu z literą r i wiele innych

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Przesądy ślubne są bardzo, bardzo liczne. Do tych najpopularniejszych należy przede wszystkim to, żeby miesiąc w którym odbywa się ślub miał w nazwie literę "r". Sierpień, wrzesień, październik czy czerwiec? W tych miesiącach znalezienie sali ślubnej czy miejsca w kościele graniczy z cudem. Jeżeli chodzi o kwiaty, kobieta nie może mieć bukietu bez róż, a kolejny popularny stereotyp mówi, że buty muszą czekać na parapecie.

Jednym ze śmieszniejszych pomysłów panien młodych jest to, że podczas wkładania obrączek muszą się bardzo pilnować, żeby nie założyć mężowi obrączki na środkowy palec. Podobno zwiastuje to ogromne nieszczęście podczas trwania całego małżeństwa.

Dzisiaj grzeje: 1. Znany piosenkarz będzie miał dziecko z mężczyzną. Urodzi je surogatka. ''Jesteśmy w ciąży''
2. Kim jest wdowa po Kornelu Morawieckim? Choć od lat żyli w separacji, pozostawali w bardzo bliskich stosunkach

Z tych mniej znanych, lecz często przestrzeganych przesądów, należy wymienić jeszcze to, że panna młoda nie może przejrzeć się w lustrze będąc już gotowa do ślubu czy to, że welon może być założony tylko przez druhnę, która jest wciąż panną.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zadziwiający pomysł Lidla na nagradzanie swoich najlepszych klientów
  2. Legendarny milioner nie chciał płacić alimentów córce. Mówił, że nie jest jego, wyśmiewał ją i poniżał
  3. Jutrzejszy odcinek programu Katarzyny Dowbor zmiażdży najtwardsze serca. Ogrom rodzinnej tragedii i seria upokorzeń
  4. Niemowlak urodził się zdrowy, zmarł po 14 dniach. Zdruzgotana mama ostrzega przed popularnym błędem, który jej dziecko kosztował życie
  5. Promocja Biedronki to wielkie oszustwo? Wściekli klienci linczują sklep, totalna burza

źródło: Joy

Następny artykuł