Słowacka policja udostępniła ZDJĘCIA i wizerunki polskich kierowców odpowiedzialnych za wypadek!

Słowacka policja udostępniła ZDJĘCIA i wizerunki polskich kierowców odpowiedzialnych za wypadek!

Słowacja jest pod obserwacją mediów na całym świecie. Po niezwykle tragicznym w skutkach wypadku drogowym, który spowodowany został przez trójkę Polaków, sprawę śledzą wszyscy. Właśnie ujawnione zostały zdjęcia i wizerunki polskich kierowców. 

Słowacja właśnie udostępniła zdjęcia i wizerunki trzech polskich kierowców, których brawurowa jazda i wyścigi na publicznej drodze zakończyły się tragicznie dla rodziny jadącej z przeciwka. Sędzia zdecydował również właśnie o ich losie.

Słowacja: Ujawniono wizerunki polskich kierowców

Od kilku dni w mediach na całym świecie mówi się o sprawie tragicznego wypadku do którego doszło na Słowacji. Trzech mężczyzn brawurowo kierujących ekskluzywnymi samochodami doprowadziło do wypadku, w którym ostatecznie zmarł 57-letni mężczyzna, a jadąca z nim żona oraz syn zostali poważnie ranni. Do wypadku doszło w Dolnym Kubinie. Słowackie media właśnie ujawniły wizerunki 42-letniego Marcina L. kierującego porsche, który bezpośrednio doprowadził do wypadku, 27-letniego Adama Sz. siedzącego za kierownicą ferrari oraz 26-letniego Łukasza K prowadzącego mercedesa.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Sąd zadecydował o losie mężczyzn

Sąd zadecydował już o losie trzech mężczyzn. Jak wynika z doniesień portalu Tvnoviny.sk, trzech polaków stanęło przed sądem, który zadecydował o ich tymczasowym aresztowaniu. Kierowcy porsche grozi do 5 lat więzienia, pozostałej dwójce natomiast do 4. Pozostała dwójka mężczyzn, którzy nie uczestniczyli bezpośrednio w wypadku mogą wyjść na wolność, jeden z nich jednak wpłacić ma kaucję wynoszącą 20 000 euro. Jak podają media, słowacka policja zbiera również materiały i zeznania świadków od obecnych na miejscu kierowców. Priorytetem jednak w tym momencie jest całkowite wyjaśnienie sprawy i ukaranie sprawców. słowacja http://www.tvnoviny.sk ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Przyjaciółka Agaty Dudy zdradziła. Oto prawdziwe, prywatne oblicze pierwszej damy
  2. Patryk Jaki upokorzony jak nigdy! B. minister zmiażdżył go publicznie i wyśmiał
  3. Jarosław Kret BŁAGAŁ na kolanach Tadlę o wybaczenie. Dziennikarka go publicznie upokorzyła
Następny artykuł