Wielu Polaków było szczerze zachwyconych pełną klasy wizytą Williama i Kate. Chociaż w naszym kraju media pominęły niektóre ciekawe momenty z podróży członków rodziny królewskiej, dziennikarze z Wysp wychwycili między innymi żart księżnej dotyczący… potencjalnego powiększenia rodziny. Teraz wszyscy miłośnicy książęcej pary zastanawiają się więc, czy nie była to zapowiedź pojawienia się na świecie kolejnego royal baby.

Podczas spotkania z młodymi polskimi przedsiębiorcami William i Kate zostali obdarowani przez przedstawicielkę firmy Whisbear zabawką do uspokajania niemowląt. Księżna jest już matką dwójki dzieci, jednak są one zdecydowanie za duże na tego typu maskotki. Właśnie w tej sytuacji paść miał komentowany obecnie na całym świecie żart.

– Po prostu będziemy musieli mieć więcej dzieci – powiedziała Kate do Williama z uśmiechem przy okazji podziękowań za specjalny prezent. Chociaż niektórzy twierdzą, że wcale nie miała to być zapowiedź kolejnej ciąży księżnej, wielu miłośników brytyjskiej rodziny królewskiej ma nadzieję, że wkrótce na świecie naprawdę pojawi się kolejne royal baby.

...

Zobacz również