Żona Sławomira pokazała zdjęcie ich syna. Wdał się w ojca?

Żona Sławomira pokazała zdjęcie ich syna. Wdał się w ojca? Źródło: Instagram - Kajra

Sławomir znany jest jako osoba bardzo towarzyska, taka, która lubi być w centrum zainteresowania. Z tego powodu nie wiemy zbyt wiele o tym, czym zajmuje się, gdy może spędzić czas jedynie z rodziną. Wątpliwości fanów rozwiała żona muzyka. Wreszcie możemy zauważyć również małego synka pary.

Sławomir często udziela się w mediach społecznościowych, jest osobą, która lubi nawiązywać kontakt z fanami. Często pojawiają się nowe informacje na temat jego tras koncertowych i planów zawodowych na najbliższe miesiące, gwiazdor muzyki rozrywkowej lubi również chwalić się zdjęciami i filmami z wyjazdów do ciepłych krajów. Rzadko jednak poznawaliśmy wiadomości na temat jego sposobów na spędzanie wolnego czasu w kraju. 

Wszystko zmieniło się dzięki wpisowi Magdalenie Kajrowicz, żony muzyka. Ona również chętnie zwraca się do fanów na portalach społecznościowych, ciesząc się dużym zainteresowaniem. Niedawno kobieta zdecydowała się na dodanie zdjęcia przedstawiającego rodzinne chwile. Nieoczekiwanie fotografia zdobyła wielki rozgłos za sprawą jednego szczegółu, jakim jest obecność syna pary gwiazd internetu.

Sławomir spędza czas z synem

Magdalena KajrowiczSławomir często pojawiają się na różnych imprezach i uroczystościach, podczas których możemy zaobserwować wielu celebrytów. Kiedy tylko pozwala im na to terminarz, nie stronią od udzielania wywiadów i kontaktu z mediami. Być może oboje twierdzą, że jest to doskonały sposób na zdobycie rozgłosu. Tym razem udało się go osiągnąć w zupełnie inny sposób.

Muzyk i jego żona często udzielają się w mediach społecznościowych, jednak ich aktywność jest bardzo daleka od takiej, która może wywoływać jakiekolwiek kontrowersje. Nie starają się oni w żaden sposób prowokować internautów, emocje, które towarzyszą ich wpisom, są w ogromnej większości pozytywne.

Najwięcej komentarzy w tym stylu pojawiło się pod ostatnim zdjęciem dodanym przez Kajrę. Przedstawia ono Sławomira wraz z synem. Obaj oddają się pracy w ogrodzie. Muzyk stara się nauczyć swojego potomka najważniejszych obowiązków już w najmłodszym wieku. Fani docenili taką postawę, twierdząc, że piosenkarz może uchodzić za doskonałego ojca.

- Brawo, tak powinno się spędzać czas z dzieckiem! Lepiej w ogrodzie, niż przed komputerem - pisze jeden z internautów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Sławomir jest chwalony pod nowym wpisem w mediach społecznościowych

Niektórzy twierdzą, że synek pary wdał się w Sławomira, czerpie radość ze spędzania czasu z ojcem i patrzy na niego z wielkim uwielbieniem. Fotografia wywołuje wyłącznie pozytywne emocje i nie spotyka się z komentarzami hejterów.

- Jakie kochane! Życzę wam radosnych, spokojnych i oczywiście rodzinnych świąt - pisze jedna z fanek, która docenia sposób spędzania wolnego czasu przed Wielkanocą przez Sławomira i całą jego rodzinę.

(fot. Instagram - Kajra)

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jolanta Kwaśniewska w SZOKUJĄCYCH słowach o emeryturze Polaków. "Praca do 80. roku życia lub więcej". Czy ona OSZALAŁA?
  2. Córka znanego aktora zmarła w męczarniach na raka jajnika. Osierociła dwójkę dzieci
  3. To zdjęcie księżnej Diany przeszło do historii. Nikt nie zauważył jednego szczegółu
  4. 22-letnia Anna zmarła podczas stosunku. Porażająca tragedia
  5. Dowbor po kilku miesiącach odwiedziła rodzinę, której remontowała dom. Dramatyczny widok, prawie się popłakała
  6. Jackowski miał wizję o wynikach wyborów w maju 2019. Nie wszystkim się spodoba

źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News