Sławomir nie posiada się ze szczęścia. Świętują z żoną cudowne nowiny!

Sławomir nie posiada się ze szczęścia. Świętują z żoną cudowne nowiny! Źródło: fot. Instagram

Piosenka "Miłość w Zakopanem" podbiła serca milionów Polaków, wystawiając tym samym Sławomira i jego żonę Magdalenę Kajrowicz na świecznik show-biznesu. Para zdaje się w pełni wykorzystywać złoty czas w karierze. Dziś Sławomir ma kolejne powody do radości!

Zalotny uśmiech, chwytliwe teksty oraz dystans i poczucie humoru, to najbardziej charakterystyczne atrybuty gwiazdy rock polo. Zbiór tych cech w połączeniu z ekstrawaganckimi stylizacjami, tworzą z artysty barwną oraz odrobinę przerysowaną postać. ZOBACZ TAKŻE: Sławomir brutalnie zaatakowany w bardzo ważny dzień. Mocno się zawiódł Gwiazdor w towarzystwie pięknej żony potrafi zbudować prawdziwe show, mogące rozruszać nawet najbardziej posępne twarze! Nic dziwnego zatem, że para może liczyć na propozycje, w których mogą wykorzystać swój showmański potencjał. Jednym z dodatkowych źródeł utrzymania wokalisty było prowadzenie show TVP pt. "Big Music Quiz". Program sprzedał się na tyle dobrze, że podjęto decyzję o jego kontynuacji. W rolę prowadzącego ponownie wcieli się Zapała wraz z małżonką! - Show wróci na antenę we wrześniu i będzie emitowane w piątkowe wieczory. Gwiazdorska para dostanie za prowadzenie 60 tysięcy złotych honorarium. Teraz pełną parą trwają nagrania kolejnych odcinków. Zobaczymy w nich wiele lubianych gwiazd - zdradza jeden z pracowników stacji. Ponieważ show wróci na antenę telewizji już we wrześniu, małżonkowie mają pełne ręce roboty! Artyści muszą połączyć prowadzenie programu z licznymi koncertami.

Ile zarabia Sławomir?

Ze względu na dużą ilość koncertów oraz kontrakt telewizyjny, artysta dorobił się prawdziwej fortuny! Jak wspominaliśmy we wcześniejszym akapicie, za prowadzenie Big Music Quiz artysta zainkasuje 60 tysięcy złotych. Do tego dochodzą liczne koncerty. Za każdy, wokalista bierze od 25 do 30 tysięcy złotych.

ZOBACZ TAKŻE: Dzieje się! WOJNA w świecie disco polo, Sławomir w centrum awantury

Warto wspomnieć, że największy hit muzyka "Miłość w Zakopanem" mógł przynieść mu nawet 5 milionów złotych zarobku. Dzięki reklamom na YouTube, za jedno odtworzenie teledysku można uzyskać nawet 3 grosze. "Miłość w Zakopanem" mający prawie 170 milionów odsłon bije rekordy popularności wśród polskich wykonawców. Czy tak ogromna fortuna nie zawróci w głowie muzykowi? Sławomir screen youtube.com/@Polxoxo Sławomir Fot. YouTube/Superstacja Sławomir Zapała dwa dni temu wypuścił do sieci swoją najnowszą piosenkę. Utwór w bardzo krótkim czasie zostały wyświetlony rekordową liczbę razy. Jego hit nie wszystkim jednak przypadł do gustu. Gwiazdor musi się zmierzyć z ogromną falą hejtu. screen YouTube
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News