Żona puści Sławomira z torbami? Jej buty są warte tyle co cztery samochody

Żona puści Sławomira z torbami? Jej buty są warte tyle co cztery samochody Źródło: youtube/polvisionTV

Sławomir nie zarabia mało, jednak ma tez duże wydatki. Wokalista wyznał ostatnio, ile kosztuje jedna para butów jego żona. Suma zwala z nóg.

Sławomir Zapała wraz z żoną, Magdaleną "Kajrą" Kajrowicz znaleźli się pod ogniem pytań w programie prowadzonym przez portal plotkarski "Plotek". Wśród pytań trafiło się jedno, na które odpowiedź była wyjątkowo zaskakująca. Parę zapytano o to, jakie rzeczy w ich w domu kosztowały najwięcej. Mało kto mógł się spodziewać własnie takiej części garderoby.

Sławomir pójdzie z torbami. Pokaźna kolekcja butów Kajry sporo kosztuje

Sławomir długo się nie zastanawiał nad odpowiedzią na pytanie o najdroższą rzecz w domu.

- Najdroższa rzecz w moim domu, to są szpilki mojej żony, które po prostu są warte cztery golfy - przyznał muzyk. 

Nie bez powodu Sławomir porównał ceny butów akurat do Golfów. Auto muzyka ma dla niego wartość sentymentalną. Ile wart może być Golf gwiazdy disco polo

Portal "Motofakty" przeprowadził aktualną wycenę rynkową III generacji Volkswagena Golfa, czyli auta dokładnie takiego jak ma muzyk. Golf III nie jest produkowany już od 1999 roku, to też szacowanie dotyczy aut używanych. Portal wykorzystał do tego ceny na jednym z serwisów ogłoszeniowych.

Wychodzi na to, że średnia wartość Golfa III z silnikiem diesla (takiego jak ma muzyk), wynosi od około 3200 do około 3700 złotych. Co za tym idzie, wartość kolekcji szpilek Magdaleny Kajrowicz może przekraczać 12 tysięcy złotych!

Sławomir i jego Golf a wartość butów żony

Sławomir jeździ swoim Golfem III od 27 lat. Hitem w internecie stała się nieco żartobliwa wypowiedź muzyka o przywiązaniu do swojego samochodu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Jeżeli chodzi o takie fioły, to dla mnie bardzo ważny jest samochód. Wiadomo, to odzwierciedla moje wnętrze, to jakim jestem człowiekiem dokładnie. To musi być taki samochód, który zaimponuje, także odłożyłem, kupiłem takie auto, imponuje ono żonie, także mogę się pokazać, po prostu podjechać jest też użytkowe. [...] Golf trójka - powiedział Sławomir w "Pytaniu na śniadanie".

Niedawno swojemu auto zafundował generalny remont, a to oznacza, że wpędził się w niemałe koszta. Jego egzemplarz zapewne jest wart dużo więcej, niż te na portalach ogłoszeniowych i nie chodzi tu tylko o wartość sentymentalną. Jak więc ogromne pieniądze muszą być warte szpilki żony Sławomira?

ZOBACZ TAKŻE

  1. Porażające wyznanie Agnieszki Chylińskiej. Gdyby nie dzieci już by jej z nami nie było
  2. Wielkie zmiany w Biedronkach. Sieć zamieni się w sklepy nowej generacji, po wejściu opadną wam szczęki
  3. Gwiazda DDTVN ma poważne powikłania po przebytej chorobie. Smutne informacje
  4. IMGW wydało właśnie alerty najwyższego stopnia dla kilku województw. TVN ostrzega Polaków
  5. Wielki dramat na południu Polski. Mieszkańcy ewakuowani, sytuacja pogarsza się z każdą minutą

Źródło: Super-Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News