Żona Sławomira już raz powiedziała "NIE". Czy teraz to powtórzy?

Żona Sławomira już raz powiedziała "NIE". Czy teraz to powtórzy?

Sławomir postanowił rozpocząć solową karierę? Fani nie dowierzają. Najpopularniejszy gwiazdor disco polo w Polsce na chwilę postanowił się zatrzymać. Zamierza oddać się wychowaniu syna, podczas gdy jego żona dostaje coraz więcej propozycji ze strony producentów programów.

Sławomir zasłynął z promocji hitów disco polo, choć sam o swojej muzyce mówi "rock polo". Jako prekursor tego nurtu muzyki, aktor i wirtuoz bawi Polaków już od kilku lat. Obok niego niezmiennie można dojrzeć jego żonę, Magdalenę Kajrowicz, która używa pseudonimu Kajra. Piękna, olśniewająca, wzbudziła zachwyt wśród Polaków, a dzięki koncertom u boku sławnego męża znana jest nie gorzej niż sam Sławomir. Czy teraz Kajra planuje solową karierę?

Kajra dostała propozycję od Polsatu. Czy Sławomir pozwoli jej na solową karierę?

– Magda dostała propozycję udziału w show Polsatu i zastanawia się nad podpisaniem umowy. Terminy pasują jej idealnie, bo sezon koncertowy rusza tak naprawdę późną wiosną, więc udałoby się jej pogodzić treningi z występami z zespołem męża – powiedziała Faktowi znajoma małżeństwa. Najpopularniejsza para w Polsce nie tylko świetnie wygląda na scenie, ale i doskonale uzupełnia się w życiu prywatnym. Magdalena Kajrowicz i Sławomir od kilku lat tworzą udany związek. Doczekali się także syna, który coraz bardziej przypomina mężczyznę. Jednak Kajra dostaje coraz więcej indywidualnych propozycji. Pytana była o występ w "Tańcu z gwiazdami". Później, producenci "Twoja twarz brzmi znajomo" chcieli, aby zaśpiewała w kultowym formacie. Ta jednak odmówiła. - Kocha tańczyć, ale boi się czy sprosta zadaniu. Do tego ważne jest też zdanie męża. Już raz pod jego wpływem odmówiła i nie wystąpiła w show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” - powiedział Faktowi anonimowy informator. Wierna mężowi i wspólnej karierze nie chce wejść na solową drogę. Nie wiadomo jednak czy kieruje nią lojalność, czy troska o syna, który wciąż wymaga opieki. Fani będą z pewnością zawiedzeni, że nie zobaczą fenomenalnej gwiazdy na scenie Polsatu.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kariera małżeństwa

Sławomir podczas wywiadów wspomina dziennikarzom, że jego kariera potoczyłaby się inaczej, gdyby nie obecność żony. To Magdalena wspierała go, gdy postanowił wyjechać zagranicę i nauczyć się śpiewać w renomowanej szkole. Później stanęła u jego boku podczas występów, olśniewając na scenie. Nigdy nie zabiegała o atencję. Cierpliwa, piękna i lojalna zdawała się wtórować mężowi podczas każdorazowego występu. Wielu nie zgadza się z jej decyzją - mogłaby jako osobowość wziąć udział w programach rozrywkowych. Jednak Magdzie zależy na pomocy mężowi oraz na dotychczasowych, koncertowych projektach. Nie wiadomo czy zmieni zdanie i weźmie udział w show Polsatu. Podobno autorzy bardzo nalegają na jej udział.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Gwiazda DDTVN podjęła przełomową decyzję. Śmierć ojca była dla niej ogromnym ciosem
  2. Wygrała Taniec z Gwiazdami, kibicowała jej cała Polska. Jest nieuleczalnie chora
  3. Młoda gwiazda Polsatu przeżyła szok u lekarza. Przerażona śmiertelną chorobą
Następny artykuł