Sławomir się z tego nie wytłumaczy. Jego żona wszystkiemu zaprzecza

Sławomir się z tego nie wytłumaczy. Jego żona wszystkiemu zaprzecza Źródło: Fot. Instagram/Sławomir

Sławomir jest jedną z największych gwiazd muzyki disco polo w Polsce. Nikogo nie dziwi więc fakt, iż wiele fanek chętnie przyjeżdża na jego kolejne występy, w czasie których towarzyszy mu jednak żona. Jak donoszą media, Kajra ma go więc dokładnie obserwować i pilnować. Czy to jednak prawda?

Małżeństwo Sławomira wydaje się bardzo zgodne oraz zgrane zarówno na polu prywatnym, jak i zawodowym. Para wspólnie gra koncerty, pojawia się w telewizji, udziela wywiadów, w czasie których nie unika okazywania sobie uczuć. Jak widać, Sławomir i Kajra są bardzo dumni ze swojej miłości oraz nie zamierzają jej ukrywać.

Sławomir ma problemy małżeńskie?

Trudno jednak nie zauważyć, że ogromny sukces wokalisty wiązał się także z zainteresowaniem wielu fanek, które chętnie jeżdżą za nim po całym kraju. Sam muzyk wydaje się całkowicie zapatrzony w swoją żonę, która ma go ponoć bardzo skrupulatnie pilnować. Czy sama Kajra potwierdziła podobne doniesienia?

Stanowcza reakcja żony Sławomira

- Bardzo mnie rozczulają młode dziewczyny, które potrafią się popłakać, kiedy Sławomir pozdrawia je ze sceny. (...) Jestem dumna, że wzbudzamy takie emocje. Podobno małżeństwu artystów nic nie grozi. Czysto matrymonialnych propozycji fanki jeszcze nie składają. (...) Ale autografy na biuście się zdarzały. Ja nie mam z tym problemu - wyznała w bezpośredni sposób Kajra. - Wiem, jak wyglądam, znam swoją wartość. Tylko zakompleksieni ludzie są zazdrośni - dodała także piosenkarka. Czy uważacie, że Kajra rzeczywiście powinna się martwić o swoje małżeństwo i lepiej pilnować męża?ZOBACZ TAKŻE:
  1. Straszne uzależnienie. Beata Kozidrak jest w niebezpieczeństwie
  2. Martyna Wojciechowska zostawi córkę! Fani nie mogą w to uwierzyć
  3. Co za cios dla TVP! Janowski spektakularnie poniży stację Kurskiego
  4. Przykre wyznanie Szpaka. Pierwszy raz tak szczerze o swoim nieszczęściu
  5. Wojna na planie „M jak Miłość”! Dwie największe gwiazdy serialu się nienawidzą
Następny artykuł