Sławomir zazdrosny o żonę? "Nic nie jest dane na zawsze"

Sławomir zazdrosny o żonę? "Nic nie jest dane na zawsze" Źródło: screen youtube.com/@Polxoxo

W ostatnim czasie można było usłyszeć o tym, że Sławomir Zapała jest chorobliwie zazdrosny o relacje jego żony z kolegą z branży. Chodzi konkretnie o Łukasza Nowickiego, z którym żona piosenkarza gra w teatrze.

Sławomir Zapała miał stanowczo poprosić żonę, aby ograniczyła swoje kontakty z Nowickim. Internauci momentalnie przypięli mu łatkę chorobliwego zazdrośnika. Mówiono również o kryzysie jego małżeństwa. Niedawno w wywiadzie piosenkarz wypowiadał się odnośnie do tych spekulacji.

Sławomir  zazdrosny?

Piosenkarz już na samym początku rozwiał wszelkie domysły odnośnie do jego kryzysu małżeńskiego, jak i natury zazdrośnika. Jak sam mówi, żona nie daje mu powodów do bycia zazdrosnym. Przyznaje też, że zna się z Nowickim i bardzo się lubią, ale przyjaciółmi nie są.  - Mając tak piękną żonę, każdy mężczyzna byłby zazdrosny. Ale niestety, muszę państwa rozczarować. Kajra nie daje mi powodów ku temu. Słowo "zazdrość" nie istnieje w naszym małżeństwie. A z Łukaszem znamy się z teatru i planów filmowych, bardzo się lubimy, ale na przyjaźń nie mamy czasu - mówił w wywiadzie Jak widać, małżonkowie darzą się dużym zaufaniem. Dużo osób w stałych związkach bywa czasem delikatnie zazdrosna o partnera czy partnerkę. Jest to jak najbardziej normalne i nikogo nie by nie dziwiło. Oczywiście nie mówimy tu o chorobliwej zazdrości, która zniszczyła już niejedno małżeństwo i związek. Sławomir mówił również o rzekomym kryzysie, jaki miał nastąpić w jego małżeństwie. Przyznaje, że czasem się kłócą, ale nie występują u nich ciche dni. Piosenkarz za najgorszego wroga miłości wskazuje egoizm. Według niego im dłuższy jest staż w związku, tym więcej trzeba włożyć w niego pracy i wysiłku.  - Nic nie jest dane na zawsze. Im dłuższy staż małżeński, tym więcej trzeba wkładać pracy i nie być w związku egoistą. - dodaje
Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.
Zobacz także:
  1. Maciej Zakościelny BANKRUTEM?! Nie uwierzysz, jak zarabiał na chleb
  2. Agata Buzek się rozwodzi?! Mamy jej odpowiedź
  3. Najbogatsza Polka atakuje PiS! Wygłosiła manifest antyrządowy
Następny artykuł