Sławomir Peszko kończy karierę!

Sławomir Peszko kończy karierę! Źródło: fot.youtube.com/ ergolinechannel

Sławomir Peszko już nigdy nie wystąpi w barwach reprezentacji Polski. Pomocnik Lechii Gdańsk podjął dzisiaj decyzję, która wstrząsnęła całym piłkarskim światem. Kibice dziękują piłkarzowi za całe lata gry w narodowych barwach.

Sławomir Peszko, który obecnie zawieszony jest w prawach zawodnika przez komisję dyscyplinarną PZPN, podjął dzisiaj decyzję o odwieszeniu reprezentacyjnych butów na kołek. Zawodnik, który w drużynie narodowej zadebiutował ponad dekadę temu za pomocą swoich social mediów, podziękował za lata gry w koszulce z orzełkiem na piersi.

Sławomir Peszko żegna się z  reprezentacją Polski

Obecny zawodnik Lechii Gdańsk jeszcze niespełna pół roku temu był bardzo ważnym elementem układanki selekcjonera reprezentacji Polski Adama Nawałki. Z racji tego, że mężczyzna nie znalazł zaufania w oczach obecnego trenera kadry - Jerzego Brzęczka, a także jest w trakcie odbywania kary zawieszenia w grze, podjął decyzję o zrezygnowaniu z dalszych występów w barwach reprezentacji narodowej. - Z całego serca i sił swoich starałem się reprezentować nasz kraj jak najlepiej. Była to ogromna duma grać z orzełkiem na piersi. Umiejętności czasami brakowało, ale na pewno nie woli walki. Dziś mówię Dziękuje Reprezentacji Polski. Dziękuje wszystkim Kibicom, Trenerom, Piłkarzom oraz tym którzy na co dzień pomagali mi w Reprezentacji!! Życzę powodzenia w eliminacjach - napisał zawodnik, który w barwach narodowych rozegrał 44 spotkania i 2 razy zdobył bramkę.

Kibice dziękują za grę

Pomimo tego, że Peszko był bardzo krytykowany za swoją postawę na boisku, to ze strony kibiców, którzy przez lata wspierali skrzydłowego w jego grze, usłyszał dużo ciepłych słów na pożegnanie. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ: - "Dzięki Peszkin! Strzelałeś ważne gole czy to w reprezentacji, czy Lechu, jak była forma to trudno było Cię zatrzymać. Jeszcze raz dzięki.", "Nie ważne co mówią i co było. Zawsze był Pan ważną częścią tej reprezentacji. Dziękuje za włożone serce, prace i życzę wielu wspaniałych sukcesów.", "To my dziękujemy za wszystkie emocje - życzymy wszystkiego dobrego, zdrowia raz wiele sukcesów" - czytamy wśród komentarzy internautów. Przypomnijmy, że Sławomir Peszko zadebiutował w narodowych barwach w meczu z reprezentacją Irlandii, który odbył się 19 listopada 2008 roku. Piłkarz reprezentował nasz kraj w dwóch turniejach mistrzowskich - Mistrzostwach Świata w 2018 roku, a także EURO 2016. W trakcie swojej gry w kadrze, występował jako zawodnik Lecha Poznań, FC Koeln, Wolverhampton Wanderers, a także Lechii Gdańsk.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Ktoś zaatakował konto Wałęsy! Prezydent wskazał winnych
  2. Zdrowie Magdy Gessler jest zagrożone! Nie powinna nawet wychodzić z domu
  3. Ile lat ma Barbara Kurdej-Szatan? Ta informacja totalnie was zaskoczy
  4. Służba Ochrony Państwa nie zdała egzaminu? Ten film tego dowodzi
  5. Grażyna Kulczyk z partnerem. Kim jest najbogatsza kobieta w Polsce
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News