Były już pożyczki i wódka. Aż ciężko uwierzyć, co teraz będzie reklamował Sławomir

Były już pożyczki i wódka. Aż ciężko uwierzyć, co teraz będzie reklamował Sławomir Źródło: youtube.com/Onet Rano

Sławomir ostatnio często pojawia się w reklamach. Promowanie pożyczki czy wódki swoim nazwiskiem raczej nie wyszło muzykowi na dobre, a on już zabiera się za promowanie kolejnej firmy. Ten wybór jest jeszcze bardziej zaskakujący niż poprzednie.

Sławomir i jego żona Kajra to jeden z najbardziej rozpoznawalnych duetów w polskim show biznesie. Utwór "Miłość w Zakopanem" sprawiła, że muzyk stał się gwiazdą rock polo, a piosenka jest teraz obowiązkowym hitem na każdym weselu czy imprezie. Trzeba przyznać, że celebryta doskonale wie, jak zrobić prawdziwy przebój

Jak się okazuje wokalista nie ma takiej samej intuicji do wybierania produktów czy usług, które promuje własnym nazwiskiem. Do tej pory reklamy z udziałem gwiazdora były raczej negatywnie komentowane wśród fanów. Najnowszy pomysł nie uratuje sytuacji.

Sławomir wystąpił w nowej reklamie. Wybrał bardzo nietypową rzecz

Sławomir nie wybrzydza i godzi się reklamować bardzo różny asortyment. Tym razem postanowił wesprzeć polską firmę zajmującą się roletami. Na swoim oficjalnym profilu na Facebooku zamieścił filmik, który wygląda na amatorski. Muzyk stoi przy oknie w błyszczącej złotej marynarce i zwraca się do kamery w swoim niepowtarzalnym stylu.

- Cześć, tu Sławomir, pozdrawiam serdecznie wszystkich fachowców z Roletix. Gratuluje wam jakości wykonania rolet, tych zewnętrznych i wewnętrznych, bo dyskrecja to jest ważna sprawa. Ja sobie wybrałem takie białe, zrobione z prawdziwego drzewa, bo to pięknie pasuje do mojej opalenizny. Trzymam za was kciuki, ludzie, taka jakość to będziecie numerem jeden w Polsce i tego wam życzę - powiedział.

Nagranie ma sprawiać wrażenie spontanicznej radości z dobrze wykonanej pracy, jednak ciężko mieć jakiekolwiek złudzenia co do prawdziwego znaczenia. W opisie są dodane linki do kont firmy w mediach społecznościowych. 

Fani są zdegustowani. Nie pochwalają zachowania artysty

Reklama z udziałem celebryty może okazać się doskonałym sposobem na promowanie usług firmy. Ważne jest, aby usługa lub produkt pasowały do zajęcia gwiazdy i na odwrót - gwiazda powinna móc się zidentyfikować z marką.

Przedstawiciele show biznesu coraz częściej jednak zapominają o tej zasadzie i reklamy są po prostu banalne. Fani Sławomira zaczynają się śmiać z jego pomysłu na podratowanie domowego budżetu reklamami "czegokolwiek".

- Widzę krucho z hajsem, skoro rolety reklamujesz. Może weź tę pożyczkę, co wcześniej sam polecałeś - stwierdza internauta.

- No nieźle, ciekawe, co następne. Tłuczki do mięsa? - zastanawiał się drugi.

- Któż nie chciałby mieć takich rolet, jak wielki Sławomir. Chyba wezmę tę pożyczkę, co wielki Sławomir, i sobie takie sprawię - skomentował kolejny.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 102-letnia polska aktorka zmarła i zostawiła ogromny majątek. Kwota wbije was w fotel. Taka fortuna to marzenie każdego Polaka!
  2. Tragedia w rodzinie gwiazdy TVP! Straszna choroba zaatakowała jej matkę. Choruje na nią 20 milionów Polaków
  3. Atak w kościele na Woli. Ranny ksiądz, nie żyje jedna osoba
  4. Boczek z Kiepskich pokazał się z córką. Dziewczyna niesamowicie go przypomina
  5. Wiadomość, która zbiła nas z nóg. Krystyna Janda w żałobie, nie żyje osoba, której zawdzięcza wszystko
  6. Mama zasnęła z 8-dniowym synkiem na rękach. Obudził ją przerażający krzyk męża

Źródło: Facebook

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News