Sławomir NAGO! Internauci zmieszali z błotem gwiazdora i jego żonę

Sławomir NAGO! Internauci zmieszali z błotem gwiazdora i jego żonę

Sławomir święci triumfy na polskich listach przebojów. Nic więc dziwnego, że wzbudza mieszane uczucia wśród internautów. Znana ze skandalicznych zachowań gwiazda rock polo znów szokuje. W mediach społecznościowych jego nagie zdjęcie mógł obejrzeć absolutnie każdy!

Na Instagramie Sławomira fani mogli zobaczyć nietypowy obrazek. Wokalista udostępnił swoje zdjęcie... nago! Rysunek przedstawia gwiazdora w pozie przypominającej Dawida rzeźby Michała Anioła. Na bolesne reakcje internautów nie trzeba było długo czekać.

Jak zareagowali internauci? Sławomir zamieścił nagie zdjęcie, które mógł obejrzeć każdy!

 - Apollo to ty nie jesteś. Nie wiem co Kajra w tobie widziała! - napisał ktoś z internautów.  - Sławomir powinien się wstydzić - twierdzi ktoś inny. To tylko niektóre opinie, jakie gwiazdor rock polo mógł przeczytać pod swoim zdjęciem. Internauci postanowili odnieść się także do żony gwiazdora, kwitując: "Biedna ta twoja kobieta Sławomir". Muzyk nie odniósł się jeszcze do słów fanów. Zdaniem niektórych pozostawił po sobie pewien niesmak. Komentujący zwrócili uwagę, że pomimo próby rozbawienia swojej publiczności, przekroczył granice dobrego smaku. Pod zdjęciem pojawiły się także głosy doceniające poczucie humoru muzyka. Wielu fanów doceniło dowcip idola, zwracając jednak uwagę... na brak zachowania proporcji w odtworzeniu słynnej rzeźby. Autor piosenki "Miłość w Zakopanem" podpisał zdjęcie, sugerując, iż w młodości pozował jako model na ASP. Nie wiadomo, czy jego komentarz należy traktować poważnie. Sławomir znany jest z nietypowych zachowań. Został samozwańczą gwiazdą rock polo dwa lata temu, promując piosenkę "Megiera". Dziś jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych ludzi w Polsce. Jego koncerty cieszą się w Polsce nieprawdopodobną popularnością. Sławomir Zapała Instagram/slawomir_gwiazda_rock_polo  1.  Kontrowersyjne zdjęcie Szpaka wywołało prawdziwą burzę! Michał całuje się, ale nie z kobietą
  2. Taniec z Gwiazdami był dla niej koszmarem?! Szokujące kulisy
  3. Szokujące zdjęcie gwiazdy disco polo! Fanów wryło w ziemię
Źródło: se.pl Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu