Sławomir może tego pożałować! Czeka go prywatny kryzys?

Sławomir może tego pożałować! Czeka go prywatny kryzys? Źródło: screen youtube.com/Podgórze24.pl

Sławomir wraz ze swoją żoną Kajrą stali się dla wielu przykładem prawdziwego małżeństwa idealnego. Para dzięki swojemu sukcesowi spędza ze sobą jeszcze więcej czasu, jednak media donoszą o czekającym ją kryzysie.

Sławomir oraz Kajra dzięki piosence "Miłość w Zakopanem" stali się gigantycznymi gwiazdami, które zna dosłownie cała Polska. Liczne koncerty, a także wspólna praca nad kolejnymi projektami sprawiła, że małżonkowie są sobie jeszcze bliżsi. Wydawać się może, że ich małżeństwu nie może już dosłownie nic zaszkodzić. Jednak jeden z portali informuje o tym, że zostanie ono wystawione na silną próbę.

Sławomir wystawiony na próbę?

Małżonkowie już niebawem wezmą udział w programie o nazwie "The Story Of My Life. Historia naszego życia". Będą w nim opowiadać o historii swojego związku i uczuciu, które między nimi przez te wszystkie lata powstawało. Następnie oboje zostaną ucharakteryzowani tak, że będą mogli się przekonać, jak będą wyglądać za 30 oraz 60 lat. W programie wcześniej udział wzięły również inne pary, które podeszły do tego bardzo uczuciowo. Nie brakowało łez wzruszenia oraz wyznawania miłości, gdy partnerzy zobaczyli swoją drugą połówkę w postarzonej wersji. Widać przez to, że łączące ich uczucie wręcz się pogłębiło dzięki udziałowi w tym programie. Jednak portal disco-polo.info donosi o nadciągającej próbie w życiu Sławomira. Ma nią być właśnie omawiana metamorfoza. Czyżby portal sugerował, że małżonkowie mogą nie znieść tego, co przygotowały dla nich charakteryzatorki? - Para rozumie się w pół słowa, ale jej uczucie zostanie wystawione na... próbę - czytamy.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Sławomir i Kajra w swoim małżeństwie przeszli przez bardzo dużą ilość zarówno wzlotów, jak i upadków. Bez wątpienia sakramentalne stwierdzenie, że będą ze sobą na dobre i na złe traktują bardzo poważnie. Ich miłość przeszła nie jedno, przez co tylko się umocniła. Nie ulega wątpliwości, że również podczas programu zobaczymy łzy wzruszenia zarówno u Sławomira, jak i Kajry. W ten sposób wiele osób może przekonać się na własne oczy, jak wygląda prawdziwa miłość.Najlepsze newsy dnia:

  1. Hit wszech czasów powraca do TVN! Widzowie są wniebowzięci
  2. Opozycja chce rozszarpać Kaczyńską! Udowodnili jej publiczne kłamstwo
  3. Pyskówka w programie na żywo! Wojewódzki nie wytrzymał
  4. Kryzys w związku. 10 sygnałów, że to już się NIE UDA
  5. Zdrada męża. Wiemy JAK SPRAWDZIĆ i co robić dalej PO ZDRADZIE
Następny artykuł