sławomir_po
yt/Sławomir
Anna Maria Guziewska - 30 Grudnia 2018

Odważna tajemnica sukcesu Sławomira! Gwiazdor disco polo nie ma kompleksów

Sławomir jest jedną z najbardziej popularnych gwiazd na polskiej scenie muzycznej. Nieprawdopodobna sława przynosi mu także nieziemskie dochody. Chociaż jego wizerunek niektórych może dziwić, a innych szokować, okazuje się, że wraz z żoną skrzętnie go wyreżyserował. Właśnie zdradził, jaka jest tajemnica jego sukcesu.

Sławomir wie, w jaki sposób dotrzeć do serc swoich fanów. W jednym z ostatnich wywiadów dokładnie opisał swoją drogę na szczyt, a także zdradził swój przepis na sukces. Muzyk z pewnością jest jedną z najlepiej zarabiających polskich gwiazd i to on dzisiaj ustala warunki. Jednak nie zawsze tak było.

Co Sławomir mówi o kompleksach? Będziecie zaskoczeni

Kompleksy go nie dotyczą. Kilka nadprogramowych kilogramów i wypadające włosy zupełnie mu nie przeszkadzają. Mężczyzna chciałby, aby także inni poszli w jego ślady. W 2019 roku będzie promował akcję "Zdrowa otyłość". Zaskakujący projekt ma uzmysłowić ludziom, że jedzenie jest przyjemnością i nie można się ograniczać. Dopóki nasza waga nie przeszkadza nam w życiu lub jemu nie zagraża, nie warto się przejmować treningami. - Chciałbym promować w ojczyźnie zdrową otyłość i zostać jej ambasadorem. Ma to same plusy. Chodzi o to, aby po prostu nie denerwować się tym, co mamy zjeść, tylko się tym cieszyć - powiedział muzyk w rozmowie z TVP. Do działania gotowa jest również Kajra, która nie zwraca uwagi na kulinarne wybory swojego męża. Żona występuje z nim na scenie, uczestniczy w koncertach, a także wspiera go w każdej decyzji. To najgorętszy duet w polskim show biznesie. - Mamy odpowiedź od społeczności, że niesiemy dobrą energię. Jak mijamy się z kimś na ulicy, to dana osoba po prostu uśmiecha się do nas. Myślę, że to o to w tym chodzi. To jest nasz największy sukces - powiedziała Kajra dziennikarzom.

Skąd Sławomir wziął swój wizerunek?

Przepisem na sukces gwiazdy rock polo jest dzielenie się radością. To wciąż muzyka i kontakt z fanami są dla niego najważniejsze. Niewyobrażalne sukcesy, jakie para odnotowuje na listach przebojów to znak, że to dla swoich entuzjastów chcą być jeszcze lepsi. Artysta cały czas traktuje swój wizerunek jak dobrze wyreżyserowany program, który dostarcza ludziom emocji.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Bartosz Żukowski"Świat według Kiepskich" może Waldusiowi nie wystarczyć. Najwyższe alimenty gwiazdCzytaj dalej
- Moglibyśmy w przyszłym roku nie robić tylko „Sławomira”, ale też inne projekty. Jednak będziemy robić właśnie „Sławomira”, na przekór innym. Poza tym są też jeszcze inne dziedziny, które trzeba zdobyć, podbić i udowodnić, że w nich rządzimy - powiedział w rozmowie z TVP. Oprócz sceny, nagrań w studio i spotkań z fanami, wokalistę można także spotkać w studio TVP gdzie prowadzi Big Music Quiz. Nie wiadomo jednak, jakie niespodzianki przygotował na nadchodzący rok.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Dramat bohatera "Rolnik szuka żony". Zrobiły mu to własne dzieci
  2. Uwielbiana gwiazda disco polo pokazała swoją córkę! Opadną Wam szczęki
  3. Gwiazda TVN będzie wściekła! Jej były mąż publicznie opowiada o jej WAGINIE
  4. Joanna Kulig: mąż aktorki to znany reżyser. Jak wygląda?
  5. Pola Raksa dziś zachwyca jak dawniej! Ma prawie 80 lat
Rolnik szuka żonyRolnik szuka żony: Producenci show woleliby to przemilczeć. Największe porażkiCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News