Druzgoczące wieści dla fanów, Sławomir nie wystąpi na Sylwestrze TVP. Kajra podała poważny powód

Druzgoczące wieści dla fanów, Sławomir nie wystąpi na Sylwestrze TVP. Kajra podała poważny powód Źródło: .

Sławomir nie wystąpi podczas tegorocznego Sylwestra z TVP2. Okazuje się, że największa gwiazda w tym roku nie zaśpiewa znanych przebojów w Zakopanem. Kajra podała poważny powód, dla którego Sławomir nie zaśpiewa podczas koncertu.

Sławomir nie zaśpiewa podczas tegorocznego koncertu Sylwestrowego. Informacja właśnie obiegła media, a fani nie mogą uwierzyć, że ich ulubiony gwiazdor nie pojawi się podczas ostatniej nocy w roku. Powód podała Kajra, nie ma dla nas dobrych informacji. 

Sławomir nie zaśpiewa w Zakopanem

Wiadomość zaskoczyła wszystkich. Nikt się nie spodziewał, że autor piosenki "Miłość, miłość w Zakopanem" nie zaśpiewa w Zakopanem. Zeszłoroczny występ muzyka zgromadził wielkie tłumy, ale w tym roku, usłyszeć go będzie można gdzie indziej. 

Dlaczego Sławomir nie pojawi się na Sylwestrze TVP?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Okazuje się, że Sławomir otrzymał w tym roku dwie propozycje występu podczas nocy sylwestrowej. Piosenkarz otrzymał zaproszenie od telewizji Polskiej w Zakopanem, gdzie w zaszłym roku bawił swoim hitem " Miłość, miłość w Zakopanem", a także od telewizji Polsat, która organizuje występ w Chorzowie. 

- Zdecydowaliśmy, że zagramy jednego sylwestra. To jest olbrzymie logistyczne wyzwanie, dużo niezależnych pogodowych czynników i duży stres. Wszystko w dwóch telewizjach jest na żywo. Nie możesz się spóźnić! My na scenie jesteśmy z zespołem w 9 osób plus cały backline. Śpiewamy na żywo - do tego dochodzą próby dźwiękowe i kamerowe. Musisz opanować bilokację, naprawdę mieć dużo szczęścia, by temu podołać i dać świetne show. Nie ma miejsca na błąd. Udowodniliśmy, że się da i nie mamy potrzeby tego powtarzać. Teraz niech ktoś inny pójdzie w nasze ślady i wywinie taki numer - zdradziła Kajra. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legendarna aktorka. Grała w największych produkcjach, zmarła niespodziewanie

2.  Bus zderzył się z ciężarówką, druzgocąca liczba ofiar. TVP: nie żyją 22 osoby, posępne wieści z Egiptu

Ze względu na propozycję od konkurencyjnej stacji fani, którzy już czekają na Sławomira w Zakopanem nie mogą się pogodzić z tym, że ich ulubiony artysta nie zagra w tym roku w górach. Sylwester ze Sławomirem odbędzie się w Chorzowie. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ewa Szykulska jest nieuleczalnie chora. Mimo to nie zamierza się nad sobą użalać
  2. Nie żyje znakomity polski dziennikarz sportowy. Pracował przez niemal 30 lat
  3. Fani Kasi Cichopek zobaczyli jej świąteczne zdjęcie i oniemieli. Ukrywa ciążowy brzuszek?
  4. TVN Meteo pilnie podaje najgorsze od lat informacje pogodowe dla Polski. Wszyscy odczujemy skutki
  5. Tylko mistrz znajdzie na zdjęciu kota szybciej niż w 20 sekund. Ukrywa się w szczególnie zaskakującym miejscu

źródło: wp

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News