Żona Sławomira będzie gwiazdą Polsatu. „Taniec z gwiazdami” przy jej programie będzie mógł się schować?

Żona Sławomira będzie gwiazdą Polsatu. „Taniec z gwiazdami” przy jej programie będzie mógł się schować? Źródło: instagram.com superkajra

Sławomir może być dumny ze swojej żony. Magdalena "Kajra" Kajrowicz idzie jak burza, a małżeństwu mimo panujących ograniczeń nie brakuje pracy. Czy partnerka Sławomira poradzi sobie w nowej roli i stawi czoła dodatkowym obowiązkom? Kajra zdradziła szczegóły.

Sławomir i Kajra robią wszystko, byle nie stracić na popularności. Z chęcią tworzą nowe materiały, ale najnowsze wieści wskazują na to, że żona muzyka może stać się nawet sławniejsza od niego. Wszystko dzięki telewizji Polsat.

Kajra wraz z mężem nie spoczywa na laurach, tworzy kolejne hity

Sławomir i Kajra mimo przerwy w koncertowaniu nie próżnują i nie zapominają o swoich fanach. Udzielają wywiadów, podczas których nie brak wpadek, a także dopieszczają nowe projekty. W rozmowie z Jastrząb Post Kajra zdradziła, że najnowsza płyta jest już do kupienia i to nawet z autografem. Oprócz tego są gotowe pomysły i treści na nowe materiały, pozostaje jedynie realizacja.

- Największe wyzwanie muzyczne, to jest nasza nowa płyta. Nowa płyta Sławomira, którą już można zamawiać w pre-orderze. Link jest pod teledyskiem. Każdą zamówioną w tym systemie płytę podpiszemy osobiście, więc prezent na święta z głowy. Koncentrujemy się tylko na muzyce, bo to jest czas, żeby nagrać nowe piosenki, nowy materiał. "Weselny pyton" wszedł na internet. Mamy pomysły, mamy materiały, a teraz trzeba je realizować - mówiła Kajra. W wyżej wymienionej piosence poślubia Krzysztofa Ibisza, dzięki czemu utwór jeszcze bardziej zyskał na popularności, każdy chciał to zobaczyć.

Sławomir nie może zdradzić planów żony z jednego prostego powodu

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kajra zdradziła, że jeszcze w tym roku, podczas nowej jesiennej ramówki, jest szansa zobaczyć coś niesamowitego. Podobno czegoś takiego jeszcze nie było, a show swoim blichtrem ma pobić nawet sam "Taniec z gwiazdami".

- Na jesieni jest szansa, że na ramówce telewizji Polsatu również się zobaczymy. W programie będzie wszystko naraz - taniec i muzyka - mówiła zadowolona Magdalena "Kajra" Kajrowicz, nie puszczając pary z ust.

Dzisiaj grzeje: 1. Rząd podjął radykalne kroki. Od 1 lipca wielu Polaków czeka ogromna podwyżka cen, nawet 800%
2. Zaatakował byłą żonę siekierą. Wszystko na oczach dzieci

Dziennikarze postanowili więc pociągnąć za język Sławomira, ale ten nie mógł zdradzić żadnych szczegółów. Zwyczajnie nic o tym nie wie. Czyżby rzeczywiście żona nie wtajemniczyła go w planowany program?

- Próbowałem od Kajry wyciągnąć informację i tego nawet ja nie wiem - stwierdził zrezygnowany Sławomir.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Co za widok, do internetu trafiło zdjęcie Gessler bez makijażu w turbanie na głowie. Kompletnie nieumalowana gwiazda "Kuchennych rewolucji" zaskoczyła wszystkich
  2. Adam Małysz w końcu przerwał milczenie. Ujawnił przed tysiącami fanów, jak się czuje, współczujemy
  3. Niestety, w piątek znów będzie niebezpiecznie. Żółte alerty dla 9 województw
  4. Jej filmy były niezwykle popularne. Niestety, 16-latka została znaleziona martwa w domu
  5. W lesie trafili na porzuconą budowlę. W środku znaleźli tajemnicze pudełko, jego zawartość zwaliła ich z nóg
  6. Adam Małysz zamieścił niepokojący wpis, czuje się gorzej? „Nie mogę się załamywać”

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News