Media obiegają informacje o żałosnej mistyfikacji. Sławomir oszukał wszystkich?

Media obiegają informacje o żałosnej mistyfikacji. Sławomir oszukał wszystkich? Źródło: youtube/ Onet Rano/

Sławomir oszukał wszystkich swoich fanów? Media obiegły informacje, w które aż trudno uwierzyć. Mówi się o żałosnej mistyfikacji gwiazdora, a doniesienia już wywołały ogromne emocje w opinii publicznej.

Sławomir póki co, zdecydowanie nie może martwić się o swoją sławę. Jego kariera ruszyła z kopyta i nic nie wskazuje na to, by w najbliższym czasie miała się zatrzymać. Gwiazdor regularnie koncertuje, a swoim życiem zawodowym czy też prywatnym, chętnie chwali się w mediach społecznościowych. Mimo iż każdego miesiąca zarabia prawdziwą fortunę deklarował, że nic nie zmieniło to jego codzienności. Rzeczywiście, wokaliście udało się stworzyć obraz ułożonego i skromnego, w co fani dotychczas bezwzględnie wierzyli. Tymczasem dotarły do nich informacje, które mogą budzić spore wątpliwości w tej kwestii. 

Sławomir oszukał wszystkich? Niespodziewane doniesienia o żałosnej mistyfikacji 

Sławomir i jego ukochana żona Kajra, chcąc utrzymać jak najlepsze stosunki z obserwatorami, skrupulatnie prowadzą swoje profile na Instagramie, gdzie zdarza im się uchylić rąbka tajemnicy z zacisza domowego. Nie jest tajemnicą, że dzięki dochodom gwiazdora mogą pozwolić sobie na pławienie się w prawdziwym luksusie, bowiem jak donoszą media jedynie w tym roku muzyk może zarobić ponad 8 milionów złotych. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Choć pokaźne sumy co jakiś czas zasilają konto Sławomira, wielokrotnie deklarował, że pieniądze nie mają dla niego większego znaczenia i zupełnie nie zawróciły mu w głowie. Potwierdzeniem zdawało się być auto gwiazdora - 20-letni Volkswagen, wart 2 tysiące złotych. Samochód rzeczywiście nie robił większego wrażenia, jednak jak podtrzymywał sam zainteresowany, dla niego było najpiękniejsze, dlatego dumnie przemierzał nim polskie drogi. 

Sławomir ukrywa się przed fanami?

Tymczasem jak donosi Fakt, artysta ma mieć ponoć w swoim garażu jeszcze jedno auto i to o wiele bardziej luksusowe. Olśniewające Audi Q7 Sławomir podobno skrywa przed światem, a na stację benzynową udaje się tylko po zmroku, by nie zostać zauważonym przez paparazzi. Co prawda wokalista nigdy nie stwierdził, jakoby zabytkowy golf był jego jedynym samochodem, jednak fani i tak poczuli się oszukani. 

Dzisiaj grzeje: 1. Pamiętacie Marynę z Janosika? Tak dziś wygląda aktorka, za którą szalały miliony Polaków

2. Tragiczne wiadomości z samego rana, nie żyje 18 osób. Do sieci trafiło piorunujące nagranie z wybuchem wulkanu w Nowej Zelandii

Wielu wnioskuje, że ich ulubieniec dopuścił się mistyfikacji, a skromna otoczka nie ma nic wspólnego z prawdą. Choć w mediach już zrobiło się bardzo głośno o rzekomo skrywanych przez gwiazdora luksusach, on sam nie zdecydował się na żaden komentarz.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zioło, o którym wiele osób zapomniało. Jego właściwości są niesamowite
  2. Zbigniew Boniek w żałobie. Prezes PZPN stracił najbliższą osobę, smutne doniesienia
  3. Godlewska nie ma litości, nagrała kolejną kolędę. Tym razem jej strój przyćmił nawet umiejętności wokalne
  4. Przez 20 lat zbierał drobniaki, uzbierał ogromną sumę. Wiadomo, co za nie kupił, szczęka opada
  5. Kuba Wojewódzki ujawnił nieznany fakt z życia Anny Przybylskiej. Pokazał, jaka była naprawdę

Źródło: przeambitni 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News