Sławomir nagle przerwał koncert. Razem z żoną wykrzyczeli do Polaków kilka arcyważnych słów

Sławomir nagle przerwał koncert. Razem z żoną wykrzyczeli do Polaków kilka arcyważnych słów Źródło: .

Sławomir zdecydował się na niespodziewany gest. Popularny wokalista disco-polo, który występował wraz ze swoją żoną Kajrą, przerwał nagle występ, aby przekazać kilka ważnych słów w stronę Polaków. Takiej postawy artysty i tak istotnego przemówienia nikt się nie spodziewał.

Sławomir zdecydował zabrać głos w ważnej sprawie. Wokalista, który do tej pory bawił Polaków swoim poczuciem humoru, zaskoczył wszystkich prosząc o wysłuchanie jego apelu. Takiego zaangażowania w życie społeczne nie spodziewał się żaden z fanów, który był obecny na koncercie disco-polo.

Sławomir krzyczy ze sceny. Ważny apel wokalisty

Artysta, który do tej pory kreował się na postać bardzo humorystyczną i karykaturalną, nie zapomina, że poza sceną istnieje także prawdziwe życie. Z racji wyborów parlamentarnych artysta zdecydował się na bardzo poważny apel, który wygłosił ze sceny na swoim występie. Trzeba przyznać, że żaden z fanów nie spodziewał się, że artysta poruszy tak poważny temat w trakcie show. Jego zachętę do pójścia na wybory poparła Kajra, która wtórowała mężowi.

- Idziecie na wybory? Liczę na was! Młodzi decydują, młodzi rządzą. A przede wszystkim ci, którzy są młodzi sercem zawsze. Życzę wam, żeby nie zabrakło wam energii na te wybory - rzucił Sławomir ze sceny.

- Koniecznie idźcie na wybory. Do urn! - dorzuciła Kajra.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Sławomir pochwalił się zdjęciem z głosowania

O tym, jak bardzo artysta skupił się na głosowaniu przekonać się możemy przeglądając również jego instagrama. Wokalista podzielił się zdjęciem z komisji wyborczej, które oznaczył podpisem zachęcającym do głosowania.

Dzisiaj grzeje: 1. Córka obawiała się, że ktoś znęca się nad jej matką. Zainstalowała ukrytą kamerę i przeżyła szok

2. Kobieta zmuszała do stosunków płciowych psa. Są nagrania i zdjęcia

- Cześć tu Sławomir. My już. A TY? - zapytał artysta, pokazując swoją kartę do głosowania.

Fani są zachwyceni postawą muzyka i mimo że nie wiedzą, jaką partię popiera muzyk, cieszą się, że świeci dobrym przykładem i zajmuje stanowisko w ważnych dla naszego kraju tematach.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wyniki wyborów. PKW podało najnowsze dane. Różnice są OGROMNE
  2. Córka obawiała się, że ktoś znęca się nad jej matką. Zainstalowała ukrytą kamerę i przeżyła szok
  3. W dniu wyborów Jackowski miał wyjątkowo przerażającą wizję. Widział, jak Kaczyński zanika, dokładnie opisał, co się z nim stanie
  4. Polacy mają ogromny problem z nalotem biedronek azjatyckich. Konsekwencje ich ugryzienia są straszne
  5. Słynna wróżka postawiła karty na przyszłość Polski po wyborach. Jej przepowiednie budzą niepokój, już niedługo ma wybuchnąć ogromny skandal

źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł