Polacy linczują żonę Sławomira! Tym razem grubo przesadziła. "Lalunia zas*ana. Wstyd!"

Polacy linczują żonę Sławomira! Tym razem grubo przesadziła. "Lalunia zas*ana. Wstyd!" Źródło: youtube.com

Sławomir z pewnością nie spodziewał się, że wokół jego żony rozpęta się tak potężna burza. Na Instagramie Kajry pojawiło się zdjęcie, które natychmiast rozpoczęło debatę na temat cierpienia zwierząt. Wygląda na to, że ukochana muzyka teraz grubo przesadziła, a Polacy ją linczują.

Sławomir był świadkiem zachowania swojej żony? Użytkownicy sieci są podzieleni po tym, gdy zobaczyli na jej Instagramie szokujące zdjęcia i nagrania. Wygląda na nim, że Kajra przyczynia się do zadawania zwierzętom cierpienia, za co została zlinczowana przez Polaków. Miejmy nadzieję, że robi to nieświadomie, bowiem internauci mogliby jej tego nigdy nie wybaczyć.

Sławomir będzie musiał porozmawiać ze swoją żoną. Kajra opublikowała szokujące nagranie

Żona Sławomira jest życzliwą kobietą - niejednokrotnie wykazała się empatią wobec osób bezbronnych i słabych. Jednak tym razem chyba się zapomniała. Popularna gwiazda zdecydowała się podczas upalnego dnia skorzystać z wycieczki dorożką, z czego zrobiła krótką transmisję na swoim Instagramie. Widzimy tam, jak celebrytka siedzi wygodnie w wozie, który ciągną dwa konie.

O sytuacji, która miała miejsce na Morskim Oku, nikomu nie trzeba przypominać. Konie, które ciągnęły na wozach turystów z Palenicy Białczańskiej bardzo cierpiały, a ich właściciele nie dbali o zapewnienie im dostatku wody, a także odpowiedniego odpoczynku - pomimo faktu, że temperatury tam sięgały nieraz nawet 30 st. Celsjusza. Teraz emocje z tamtych chwil znowu powróciły, a Polacy zlinczowali Kajrę. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Internauci ostro krytykują postawę gwiazdy. Nie szczędzili słów

Nie wiadomo, gdzie dokładnie przebywała Kajra, robiąc zdjęcie. Jasne jest jednak, że w całej Polsce trwają teraz upały, taka przejażdżka więc musiała być wyjątkowo męcząca dla zwierząt. Z tego powodu w mediach społecznościowych natychmiast pojawiły się dziesiątki komentarzy atakujących żonę gwiazdora disco polo. Polacy nie mieli dla niej litości. 

Źródło: facebook

Miejmy nadzieję, że konie, które ciągnęły wóz z Kajrą, były napojone, a ich właściciele zadbali, aby w trakcie swojej pracy mogły odpoczywać. Być może czytając ten, a także komentarze internautów, Kajra zastanowi się nad tego typu aktywnościami i w przyszłości zrezygnuje z usług dorożkarzy. Jak twierdzą użytkownicy sieci - nie warto finansować ich interesów, bo właściciele łamią prawa zwierząt.

Fot. Instastories / Magdalena Kajra Kajrowicz

ZOBACZ TAKŻE

  1. Najpilniej strzeżony sekret w całej Polsce. O Kindze Dudzie będą mówić WSZYSCY! Nie uwierzycie, co zrobiła
  2. Wiadomo, na co chorowała Irena Szewińska! Przyczyny śmierci legendarnej olimpijki są STRASZNE. Aż trudno w to uwierzyć
  3. Tak wygląda dom Justyny Żyły. Widok luksusowych wnętrz zwala z nóg
  4. Chylińska ukrywała to przed mediami. Największy rodzinny dramat gwiazdy
  5. Fatalne informacje dla Kurdej-Szatan. Gwiazdę czeka najgorsze
  6. Ogromny upał to pikuś przy tym, co czeka mieszkańców tych województw. IMGW podnosi pilny alarm przed zagrożeniem

Źródło: Instagram

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu