Do sieci trafiło zdjęcie Sławomira z jego nową miłością. Ale to nie jest jego żona Kajra

Do sieci trafiło zdjęcie Sławomira z jego nową miłością. Ale to nie jest jego żona Kajra Źródło: youtube.com/Pyta Nie Błądzi

Sławomir i Kajra od początku kariery są prawie nierozłączni. Pokazują się razem na scenie, razem udzielają wywiadów czy pokazują się na imprezach. Dla fanów jest niemal niewyobrażalne, że mogliby się rozdzielić. Musieli być ogromnie zaskoczeni, gdy muzyk pokazał swoją nową miłość.

Sławomir zdobył sławę z żoną u boku. Przez cały czas pokazują się razem, a dla dużej części Polaków stanowią wzór idealnego związku. Łączące parę uczucie do tej pory zdawało się silne, a wspólne występy dawały im wiele radości. Nikt nie przypuszczał, że gwiazdor rock polo może jeszcze kogoś obdarzyć taką miłością, jak Kajrę. Okazało się, że jednak jest to możliwe - udowodnił to publikacją najnowszego zdjęcia.

Sławomir bez wstydu pokazał, kto teraz siedzi mu w głowie i w sercu

Obserwatorzy mediów społecznościowych muzyka musieli przeżyć nie mały szok, gdy ujrzeli tam nową fotografię. Sławomir obejmuje na niej słodkiego, małego pieska, o którym wcześniej nie wspominał. Uroczy zwierzak to owczarek podhalański, ale nie wiadomo o nim więcej: artysta nie zdradził ani imienia ani płci pupila. Biały szczeniaczek zdobył także serce Kajry, która udostępniła na swoim profilu zdjęcie z pieskiem.

- Cześć tu Sławomir. Przyszło do mnie Małe Szczęście. A co Was cieszy? - napisał.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Widać, że szczeniak skradł serce artysty. Potwierdzają to hashtagi, którymi opatrzył zdjęcie: czuć miłość i szczęście. Najwidoczniej Sławomir pokochał psa od razu. Nic dziwnego, czworonóg wygląda naprawdę słodko. Zapewne niejedna osoba od razu zakochała się w psinie, gdy tylko ją ujrzała.

Fani komentują post muzyka. Są jednogłośni

Zdjęcie, na którym Sławomir obejmuje puszystego pieska, bardzo szybko zdobyło mnóstwo polubień i komentarzy. Internauci zdają się zgodni jak rzadko kiedy: uważają, że szczeniak jest śliczny, a psy potrafią dużo radości. Życzą parze, aby pupil był grzeczny, nie psocił za dużo oraz aby dobrze się rozwijał. Zdjęcie przypadło do gustu nawet Barbarze Kurdej-Szatan, która zostawiła pod nim swoje polubienie.

Dzisiaj grzeje: 1. Koszmarne wiadomości, trąba powietrzna uderzyła na południu Polski. Zagrożone kolejne regiony

2. Rekordowa podwyżka płacy minimalnej. Rząd przyjął propozycję resortu

- Jakie cudo! Piękny, śliczny, cudowny! Też takiego chcę - napisała fanka.

- Przepiękna psina. Ja mam kundelki i one też dają mi radość - wyznała druga.

- Jaki mały miś, w sam raz do przytulania. Zwierzaki potrafią uszczęśliwić - stwierdziła kolejna.

- Owczarki podhalańskie najpiękniejsze na świecie, moja ulubiona rasa! - powiedziała następna.

- Śliczny piesek, oby tylko grzeczny był i rósł jak należy - życzyła inna.

(Fot. Instagram.com/slawomir_gwiazda_rock_polo)

  1. Renata Beger zmieniła się nie do poznania. Nie uwierzycie, jak teraz wygląda! Legenda Samoobrony nie przypomina dawnej siebie
  2. Małgorzata Kożuchowska znika z TVN! Władze podjęły OSTATECZNĄ decyzję. Fani zaniepokojeni
  3. Miał wypadek, myśleli że nie żyje. W kostnicy podjęto akcję ratunkową
  4. Niepojęte, że mąż zdradzał żonę z tyloma kobietami naraz. Wymyśliła nadzwyczajną zemstę
  5. Najbardziej dziwaczne paznokcie hybrydowe, jakie do tej pory stworzono. Nowy trend powoli podbija serca odważnych kobiet

Źródło: Instagram

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu