Żona Sławomira przesadziła? Afera, Kajra zaatakowała gwiazdę disco polo

Żona Sławomira przesadziła? Afera, Kajra zaatakowała gwiazdę disco polo Źródło: instagram

Sławomir jest jednym z przedstawicieli muzyki, którzy robią właśnie największą karierę w kraju. Razem z żoną koncertują po całej Polsce. W jednym z ostatnich wywiadów Kajra przesadziła i zaatakowała jedną z gwiazd disco polo.

Sławomir i Kajra są jedną z najbardziej rozpoznawalnych par show biznesu. Ich niedawna decyzja o tym, że nie wystąpią podczas "Sylwestra Marzeń", spowodowała niemałe zamieszanie. Para była zdania, że nie dadzą rady wystąpić w dwóch miejscach naraz, a skoro w zeszłym roku spędzali noc sylwestrową w Zakopanem, to teraz postawią na udział w koncercie organizowanym przez Polsat. Ich decyzja podzieliła fanów, którzy nazywali ich decyzję kontrowersyjną i nieprzemyślaną. Teraz kiedy pojawiły się ostre słowa Kajry odnośnie przedstawiciela muzyki disco polo, szykuje się kolejna afera z ich udziałem. 

Sławomir i Kajra udzielili wywiadu. Kajra nie szczędziła niemiłych słów 

Kajra i jej mąż Sławomir wypowiadali się na temat występów podczas koncertu "Roztańczony PGE Narodowy". Według nich to, co miało tam miejsce, nie powinno się było nigdy wydarzyć. Kajra odniosła się do jednego z występów muzyka disco polo. Piotr Kołaczyński, znany bardziej pod pseudonimem Miły Pan, wykonał tam swój nowy utwór "Małolatki". 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Sławomir i jego żona nie podzielali zachwytów nad tym, jakie show dał Miły Pan. Wydawać by się mogło, że Kajra zapomniała, że udziela wywiadu i powiedziała parę niemiłych słów. 

- W dzisiejszych czasach mamy do czynienia z pato-influencerami, pato-streamingiem, ale także pato-polo, które nie ma nic wspólnego z dobrą muzyką. Ze Sławomirem staramy się tworzyć treści humorystyczne, ale niektórzy wokaliści po prostu przeginają. Takie występy i promowanie patologii to jest skandal. Oczywiście, że seks z nieletnimi jest niedozwolony i nikt nie powinien udawać, że to jest ok. To ciekawy temat, który trzeba nagłaśniać, bo nie każdy zdaje sobie sprawę z zagrożenia - nie szczędziła niemiłych słów Kajra. 

Dzisiaj grzeje: 1. Uwielbiana aktorka Polsatu znów trafiła do szpitala. Wcześniej miała tętniaka mózgu
2. Niepokojące doniesienia mediów. Stan Dody jest coraz gorszy, trafi do szpitala?

Sławomir nie odniósł się do słów małżonki, która podkreślała, jak nieodpowiedni jest tekst piosenki Miłego Pana. Wulgarny tekst w połączeniu z teledyskiem nagrywanym w przedszkolu może budzić niesmak, jednak czy Kajra nie przesadziła, szybko osądzając Miłego Pana. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nieleczony kaszel może prowadzić do poważnych chorób. Nie powinniśmy go bagatelizować
  2. Nie żyje wielokrotny reprezentant Polski. Był wybitnym zawodnikiem, poświęcił sportowi całe życie
  3. Roksana Węgiel nagle zapowiedziała przerwę w karierze. Wiemy dlaczego
  4. Oszustwo Zenka Martyniuka ujawnione. Fani oburzeni, skandal po Sylwestrze w TVP
  5. Papież Franciszek ogłosi abdykację? Jest oficjalny komentarz sekretarza Benedykta XVI

źródło: chillizet

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News