Tańczyła ze Sławomirem w "Tańcu z gwiazdami". Nie uwierzycie w to, co będzie teraz robić

Tańczyła ze Sławomirem w "Tańcu z gwiazdami". Nie uwierzycie w to, co będzie teraz robić Źródło: screen youtube.com/SŁAWOMIR gwiazda Rock Polo

Sławomir występuje nie tylko jako wokalista. Mogliśmy zobaczyć go również w "Tańcu z gwiazdami", gdzie pokazał, jak radzi sobie na parkiecie. Teraz wiemy, co się stało z jego partnerką, Magdą Molędą. Postanowiła radykalnie zmienić swoje życie.

Sławomir wziął udział w 6. edycji "Tańca z gwiazdami", emitowanej na antenie telewizji Polsat. Co prawda wokalista nie zajął żadnego wysokiego miejsca, ale i tak bez wątpienia nie zapomni swojej krótkiej przygody z tanecznym parkietem. Jego partnerką była Magdalena Molęda. Para ostatecznie zajęła siódme miejsce, ale nie tancerka nie przejęła się porażką - nadal rozwija swoją pasję,

Obecnie Molęda zdecydowała się na poważne zmiany zawodowe w swoim życiu. O wszystkim poinformowała na swoim profilu na instagramie. Czy to oznacza, że na zawsze porzuciła taniec?

To z nią tańczył Sławomir, teraz zmienia swój zawód

Monika Molęda dała się poznać wszystkim fanom tanecznego show Polsatu jako niezwykle piękna i utalentowana tancerka. Celebrytka ma liczne grono fanów, którzy czekają z niecierpliwością na jej każdy kolejny występ w popularnym show.

Niestety tancerka ma złe wieści dla swoich fanów, ponieważ postanowiła zmienić branżę i to dosłownie o 180 stopni. Okazuje się, że Molęda została stewardessą. Wiele osób obawiało się, że przez to będzie musiała zrezygnować ze swojej dotychczasowej pasji, jaką był taniec na rzecz pracy. W końcu nowy zawód pochłania bardzo dużo czasu, a dodatkowo sprawia, że wiele dni spędza się często poza granicami ojczyzny.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Do tej pory tancerka należała do Egurrola Dance Studio, w którym spędziła dwa lata jako trenerka, ale ze względu na nową pracę musiała zrezygnować z dotychczasowego planu na życie. Na szczęście zmiany zawodowe nie kończą całkowicie jej kariery tanecznej.

Magda Molęda uspokaja wszystkich: nadal będzie uczyć, a to oznacza, że wciąż jest szansa dla wszystkich, którzy chcieliby nauczyć się tańca pod jej okiem. Chociaż teraz ustalanie grafiku kolejnych zajęć może być cięższe niż do tej pory, to i tak bez wątpienia warto spróbować swoich sił pod okiem prawdziwego zawodowca. W końcu poświęciła tej profesji wiele lat swojego życia.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Lech Wałęsa ma powody do radości! Jeszcze nigdy nie był taki szczęśliwy! Gratulacje spływają do niego z całej Polski
  2. Nie żyje znany polski sportowiec. Zginął okrutną śmiercią. Osierocił czterech synów
  3. Elżbietę Zającównę uwielbiały miliony. Aktorka zniknęła, okazuje się, że jest nieuleczalnie chora
  4. Jak Michał Szpak mógł zrobić coś takiego Margaret? Wyciekły nieznane kulisy nagrywanych właśnie odcinków "The Voice of Poland"
  5. Agnieszka zgodziła się na oświadczyny. Ale jest jej niedobrze na samą myśl, że ma być jego żoną
  6. Nawet kilkaset złotych więcej dla emerytów. Ale nie dla wszystkich

źródło: Telemagazyn

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News