Sławomir coraz mniej przypomina siebie. Jego nowe zdjęcie zdumiewa, fani nie mogli go poznać

Sławomir coraz mniej przypomina siebie. Jego nowe zdjęcie zdumiewa, fani nie mogli go poznać Źródło: instagram.com slawomir_gwiazda_rock_polo

Sławomir zamiast na koncertach, udziela się jedynie w mediach społecznościowych. Ogólnopolska izolacja z powodzeniem zamknęła jego i Kajrę w czterech ścianach. Mało kto ma teraz pojęcie, jak wygląda piosenkarz. Nowe zdjęcie, które opublikował, może mocno zdziwić.

Sławomir z powodu powrotu do pracy, na razie małymi kroczkami, opublikował zdjęcie, na którym fani kompletnie go nie poznają. Wiele osób namawia go, żeby pozostał przy takiej zmianie.

Artysta od 2 miesięcy chwali się zmienionym wyglądem

Sławomir znany jest nie tylko ze swoich przebojów - znakiem rozpoznawczym stała się łysina oraz wąsy, które początkowo wyśmiewano. Piosenkarz postanowił pójść o krok dalej i kiedy pokazał zdjęcia z obchodów Wielkanocy, fanów wręcz wryło. Sądzili, że to tylko tymczasowy image, jednak okazało się, że Sławomir chce na dłużej zmienić swój wizerunek.

Sławomir od połowy kwietnia pozuje z gęstą i ciemną brodą. Oczywiście z wąsem się nie pożegnał. Na Instagramie publikował różne zdjęcia, jednak najnowsze, które można zobaczyć pod tekstem, ogromnie zdziwiło fanów. Sławomir jest nie do poznania - przede wszystkim zadbał nieco o brodę, która wymykała mu się spod kontroli.

Sławomir powoli wraca do pracy, nie zgoli brody?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Cześć tu Sławomir. Spływ Kajakiem na Śląsku. Piękny początek pracy i mój ulubiony gość Śląskiej Karuzeli @teresa_werner_official. Kamerujemy - napisał pod zdjęciem ucieszony Sławomir.

Artysta przystrzygł brodę i zabrał Teresę Werner na przejażdżkę kajakiem. W jednym z komentarzy Sławomir przyznał się, że nie zgoli brody do momentu, aż nie skończy się epidemia. Chociaż wokalista w pewnym stopniu wrócił do pracy, to nie chce pożegnać się ze swoim nowym wizerunkiem. Czy to oznacza, że podczas letnich plenerowych koncertów zobaczymy go w pełnym zaroście?

Dzisiaj grzeje: 1. Sąsiad porwał trzylatkę i zrobił z nią niewyobrażalne rzeczy na oczach jej brata. Okropna sprawa z północnej Polski
2. Młoda mama nudziła się na kwarantannie. Zrobiła córce rzecz, przez którą internauci zmieszali ją z błotem

- Ja Cię nie poznaję w tej brodzie - napisała jedna z fanek.

- Cześć tu Sławomir. Też mam ten problem. Golić? - odpowiedział natychmiastowo artysta.

- Matko! Sławomir nie do poznania - czytamy pod innym "brodatym" zdjęciem.

- Cześć tu Sławomir. Sławomir nie do Krakowa - znów odparł piosenkarz w swoim humorystycznym stylu.

Fot. instagram.com/slawomir_gwiazda_rock_polo/

Najlepsze newsy dnia:

  1. Media obiegła smutna wiadomość. Fatalny finał poszukiwań 4-latka
  2. Potwierdził się najczarniejszy scenariusz. Uwielbiany były sportowiec zginął podczas zamieszek
  3. Dała fryzjerowi wolną rękę, po zabiegu spojrzała w lustro. Widok, którego nie zapomni do końca życia
  4. Zakończono poszukiwania 4-latka w centralnej Polsce. Potwierdziły się przypuszczenia, policja przekazała oficjalny komunikat
  5. Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska przełożyli swój ślub
  6. Smutek właścicieli restauracji. Ich biznesy upadły po wizycie Magdy Gessler

Źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News