Sławny publicysta o posłance Nowoczesnej: "Kiedyś ku*wy gestapowskie były strzyżone" (video)

Sławny publicysta o posłance Nowoczesnej: "Kiedyś ku*wy gestapowskie były strzyżone" (video)

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych publicystów po prawej stronie polskiej sceny politycznej, Stanisław Michalkiewicz stwierdził, że Joanna Scheuring-Wielgus powinna zostać potraktowana tak jak kiedyś "gestapowskie kurwy".

Stanisław Michalkiewicz w komentarzu dla internetowej telewizji TVAsme odniósł się do wydarzeń z udziałem posłanki Nowoczesnej, która pod koniec stycznia wzięła udział w awanturze w jednym z toruńskich liceów. Joanna Scheuring-Wielgus chciała zablokować wykład o żołnierzach wyklętych.

 - W Toruniu, Pani wielce czcigodna posłanka Scheuring-Wielgus wtargnęła z jakimiś aktywistami na wykład poświęcony żołnierzom wyklętym. Nie wiem dokładnie czy to ona zaczęła wykrzykiwać czy aktywiści zaczęli wykrzykiwać, że ci żołnierze wyklęci to zbrodniarze i tak dalej. Proszę państwa, to pokazuje że błędem jest takie pochopne odrzucanie wszelkich tradycji - powiedział Michalkiewicz.

 - Kiedyś, jeszcze za okupacji to kurwy gestapowskie były strzyżone do gołej skóry. A potem już ten zwyczaj jakoś powoli zaczął zanikać i kurwy ubeckie nie były już strzyżone no i skutek taki mamy właśnie, że się rozmaite rozwydrzone dziewuchy rozzuchwaliły. I tak nie bardzo właśnie wiadomo co z tym zrobić - dodał publicysta.

bh
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News