Ten wpis rozgrzał internet do czerwoności. Zuzanna postanowiła podzielić się ze znajomymi na Facebooku tym, czego ostatnio doświadczyła. Jej wyznanie zyskało ogromną popularność i setki odbiorców postanowiły udostępnić go dalej.

Zuzanna postanowiła opowiedzieć o tym, co spotkało ją podczas koncertu Dezertera. Pewien mężczyzna podniósł sukienkę dziewczyny i zaczął ją dotykać.

10 września, koncert Dezertera. Przyszłam, bawiłam się świetnie. Świetnie, dopóki któremuś oblechowi nie przyszło do głowy podnieść mojej sukienki i złapać mnie za pośladki. To nie jest pierwsza taka sytuacja i nie zamierzam więcej milczeć na ten temat. Skurwielu, nie miałeś prawa tego zrobić. Nie miałeś prawa naruszyć mojej cielesności. Bawiło cię to? Teraz niech każda moja łza wkurwienia, wstydu i poczucia zeszmacenia spadnie na ciebie potrójnym cierpieniem. Nie miałeś prawa ośmieszyć mnie w ten sposób – napisała Zuzanna.

Sytuacja była dla dziewczyny tak dotkliwa, że postanowiła opowiedzieć internautom również o innych, równie bulwersujących zdarzeniach.

Wiele dziewczyn, kobiet, moich koleżanek, nie wie, że mają prawo o tym mówić. Wiele nie ma odwagi. Internet aktualnie jest najlepszym środkiem przekazu. To mój manifest. Moja siostra ogoliła swoje włosy tylko dlatego, żeby nie być jedynie kawałkiem mięsa, być mniej atrakcyjną dla mężczyzn i móc się w końcu od tego uwolnić. Moja przyjaciółka została zaciągnięta do mieszkania obcego faceta, a kiedy nie spełniła jego chorych wyobrażeń, sam się do niej zaspokoił wbrew jej woli, ale ona nie miała siły i odwagi czegokolwiek z tym zrobić. Wiem kto to, ale człowiek chodzi bezkarny. To są jedynie dwie historie pośród kilkudziesięciu z (jedynie!) mojego najbliższego otoczenia. Oszpecenie siebie czy ucieczka nie jest rozwiązaniem. Pamiętajcie, że nic nie usprawiedliwia naruszania waszego ciała – napisała Zuzanna.

...

Zobacz również