Skripal wybudził się ze śpiączki!

Skripal wybudził się ze śpiączki!

Media na Wyspach żyją dziś tylko jedną informacją. Podano, że Siergiej Skripal, rosyjski dysydent otruty w tamtym miesiącu, wybudził się ze śpiączki. Wczoraj świadomość odzyskała jego córka Julia.

Otruty w Salisbury były moskiewski agent, który żył w Wielkiej Brytanii jako azylant, został otruty w zeszłym miesiącu wraz ze swoją córką Julią. Zamach na 66-latka i 33-latkę wywołał dyplomatyczny kryzys na skalę światową. Dysydenta otruto za pomocą rosyjskiej broni chemicznej. Szczęśliwie jego stan polepszył się na tyle, by mógł się wybudzić. Zeznania ocalonych z zamachu z pewnością pomogą w śledztwie, mającym na celu wyjaśnienie kulis otrucia.

Skripal otruty przez Rosjan?

Z racji narodowości i fachu Skripala, podejrzenia o jego otrucie padły oczywiście na Federację Rosyjską, a dokładniej na samego jej prezydenta. Znane są przecież przypadki mordów politycznych w najnowszej historii Rosji. Sprawa bardzo przypomina morderstwo Aleksandra Litwinienki, innego rosyjskiego agenta, który przeszedł na stronę Londynu. Zamach z Salisbury wywołał skandal i kryzys dyplomatyczny, który objął kraje na całym świecie. Kilkanaście państw Unii Europejskiej, a także Stany Zjednoczone czy Ukraina wydaliły rosyjskich dyplomatów ze swoich stolic. Uczyniła to także Polska. Więcej informacji wkrótce. ZOBACZ TAKŻE:
  1. Obrzydliwe tortury w podstawówce. Rozerwał koledze odbyt swoim fletem
  2. Katastrofa autokaru REPREZENTACJI! 14 osób nie żyje, cały kraj w żałobie
  3. UWAGA! Oficjalne ostrzeżenie producenta, chodzi o dwie popularne szczepionki
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News