Sklepy otwarte w niedzielę [KIEDY, GDZIE, DATA, LISTA - 05.08.2018]

Sklepy otwarte w niedzielę [KIEDY, GDZIE, DATA, LISTA - 05.08.2018] Źródło: fot. wikimedia.org

Sklepy otwarte w niedzielę po wprowadzeniu zakazu handlu są poszukiwane przez wielu Polaków. Teraz przedstawimy, w których sklepach podczas sierpnia zrobimy zakupy w niedzielę.

Zakaz handlu w niedzielę wywołał bardzo mieszane emocje wśród Polaków. Część z nich chwali ten projekt, za to, że pracownicy będą mogli spędzać więcej czasu z rodziną. Jednak właściciele sklepów alarmują o malejących zyskach spowodowanych przez ustawę wprowadzoną przez PiS.

Jakie sklepy będą otwarte w niedziele 05.08.2018?

W tym miejscu mamy dobre wieści, ponieważ najbliższa niedziela jest niedzielą handlową. Oznacza to, że bez problemu zrobimy teraz zakupy we wszystkich sklepach, które do tej pory były czynne w niedzielę. Pamiętajmy jednak, że w ten dzień tygodnia sklepy są zazwyczaj krócej otwarte.

W które niedziele nie sklepy będą zamknięte?

W sierpniu tego roku mamy dwie niedziele objęte zakazem handlu. Są to mianowicie 12 oraz 19 sierpnia. W tym wypadku trzeba pamiętać, aby najlepiej w sobotę zaopatrzyć się we wszelkie niezbędne rzeczy, których tego dnia będziemy potrzebować. Oczywiście pomimo zakazu handlu to niektóre sklepy będą otwarte.

Sklepy otwarte w niedzielę bez handlu

Zakaz handlu w niedzielę nie obejmuje niektórych punktów sprzedaży. Są to mianowicie sklepy prywatne, pod warunkiem, że tego dnia w sklepie za ladą jest właściciel. Oznacza to, że niektóre niewielkie sklepy typu Żabka, Lewiatan czy Odido będą w te dni otwarte. Dodatkowo punkty położone na dworcach w większych miastach również funkcjonują w niedzielę z zakazem handlu. Dzięki temu będziemy mogli zrobić zakupy, jeżeli nagle zaskoczy nas brak pewnych produktów. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

PRZECZYTAJ: Prognoza pogody na najbliższe dni załamuje. IMGW ostrzega 12 województw

PRZECZYTAJ: Zdruzgotana gwiazda Polsatu pogrążyła się w żałobie. Tragiczna śmierć odebrała jej przyjaciela

PRZECZYTAJ: Emerytura dla matek! Spełniasz ten warunek? Nie musisz martwić się o starość

PRZECZYTAJ: Twój pies cały czas sapie i płytko oddycha podczas upałów? To zły znak, może umrzeć

źródło: pomorska.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News