Skandaliczne zachowanie położnych wobec noworodków. "Pójdziemy za to do piekła"

Skandaliczne zachowanie położnych wobec noworodków. "Pójdziemy za to do piekła" Źródło:

Skandal w szpitalu. Położne, które z założenia mają się opiekować przychodzącymi dopiero na świat dziećmi, zachowywały się wobec nich niezwykle okrutnie i bezwzględnie.

Kiedy przyszłe matki w końcówce ciąży przyjeżdżają do szpitala, żeby urodzić, oczekują od personelu najlepszej opieki i tego, że położne profesjonalnie zajmą się ich pociechami, chociażby wtedy, kiedy mamy udają się do łazienki czy na badania.

Dowody skandalicznych zachowań same umieściły w Internecie

Pielęgniarki z Naval Hospital w Jacksonville zdecydowanie przekroczyły granice dobrego smaku. Nadużyły kredytu zaufania, które dostały z racji wykonywanych przez siebie obowiązków. Bezbronne noworodki traktowały jak kukły, którymi mogą sterować. Sprawa ujrzała światło dzienne, kiedy jedna z pielęgniarek opublikowała zdjęcie na swoim profilu społecznościowym. Fotografia przedstawia jej wyciągnięty środkowy palec. W tle znajduje się noworodek w łożeczku szpitalnym. Na zdjęciu zamieszczony jest napis: "oto, co właśnie myślę na temat tych małych szatanów". facebook

Położne przed sądem wojskowym

Pielęgniarki udostępniły również nagranie video, na którym jedna z nich trzyma noworodka w niebezpiecznej dla niego pozycji i wymachuje nim tak, by wyglądało, że tańczy w rytm skocznej piosenki. W tle nagrań słychać śmiechy kobiet i zdanie: "pójdziemy za to do piekła". Udostępnione dowody skandalicznych zachowań pielęgniarek widziały i przekazywały dalej miliony użytkowników. Ci w większości byli bardzo oburzeni haniebnym zachowaniem położnych. W końcu materiały dotarły również do samego szpitala, w którym pracują sadystki. Władze instytucji nie mogły pozostać obojętne i wydały oświadczenie. Dotarły do nas film oraz zdjęcia zamieszczone online. To skandaliczne, niedopuszczalne, niewiarygodnie nieprofesjonalne zachowanie i nie będzie tolerowane. Ustaliliśmy już tożsamość osób winnych całego zajścia. Położne nie będą już pracować z pacjentami. Zajmie się nimi sąd wojskowy. Powiadomiliśmy też rodziców noworodków - napisali na swoim profilu na Facebooku. Wygląda na to, że na szczęście położne szybko nie wrócą do pracy z dziećmi.
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News