Skandaliczne zachowania dzieci polskich polityków

Skandaliczne zachowania dzieci polskich polityków Źródło: fot. flickr.com/wikimedia.org

Politycy często starają się pilnować przed wywoływaniem afer. Czasem jednak to ich dzieci potrafią wpaść w znacznie gorsze tarapaty. Przypominamy najgłośniejsze sprawy.

Jedną z głośniejszych spraw dotyczyła syna ministra Krzysztofa Tchórzewskiego, który pełni funkcję dyrektora PZU i kieruje biurem analizy zgodności inwestycyjnej. Wydawałoby się, że takie stanowisko wymaga powagi i stonowania. Jednak mężczyzna pod wpływem alkoholu zaatakował sąsiadkę siekierą, robiąc przy tym drzwi. Teraz syn ministra usłyszał zarzuty, za które grożą mu pięć lat pozbawienia wolności.

Problemy z prawem ma także wnuk Lecha Wałęsy. Nastolatek zaatakował nożem swoją konkubinę, raniąc ją w nogę. Kobieta trafiła do szpitala, a mężczyźnie postawiono zarzuty, grozi mu do siedmiu lat pozbawienia wolności.

Największe kontrowersje wzbudził syn wicewojewody Katowic. Eugeniusz Wróbel został zamordowany i poćwiartowany. Następnie jego potomek wyrzucił ciało ojca do zlewu. W sądzie ze szczegółami opowiedział przebieg przestępstwa. Został uznany za niepoczytalnego i umieszczony w Ośrodku Psychiatrycznym.

Najmłodszym kryminalistą wśród dzieci polityków jest 16-letni syn byłego wicewojewody śląskiego. W 2013 roku wraz z grupą kolegów urządził w orgię. Ofiarą zbiorowego gwałtu stała się 17-latka, którą po wykorzystaniu sprawcy odwieźli na przystanek autobusowy. Sąd uznał syna polityka za winnego i skazał na pozbawienie wolności.

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu o polityce i społeczeństwie :
wk źródło:wp.pl Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News