Świat show-biznesu przyzwyczaił nas do skandali, ten jednak przekracza wszelkie wyobrażenia. Zwykle celebrytki występują w obronie praw kobiet, tym razem jedna z gwiazdeczek zszokowała swoich fanów, broniąc zboczeńca oskarżonego o molestowanie.

Kilka dni temu światło dzienne ujrzały wyznania największych gwiazd Hollywood. Miałby być one molestowane seksualnie przez słynnego producenta filmowego Harveya Weinsteina.

Mimo że Weinstein został oskarżony przez tak słynne gwiazdy, jak Angelina Jolie czy Gwyneth Paltrow, w jego obronie stanęła inna celebrytka. Światowej sławy projektantka mody Donna Karan w niezwykle pozytywnych słowach wypowiedziała się o oskarżonym o molestowanie producencie, który jest jej przyjacielem.

Karan nie tylko stwierdziła, że Harvey Weinstein jest „cudownym człowiekiem”, lecz także oskarżyła kobiety o to, że swoim strojem często prowokują mężczyzn i „same się o to proszą”.

– Zastanawia mnie też to, jak się prezentujemy jako kobiety, jak siebie przedstawiamy, pokazując całą zmysłowość i seksualność? – wyznała Karan w wywiadzie udzielonym podczas CinéFashion w Los Angeles.

Na jej słowa natychmiast zareagował świat amerykańskiej kinematografii. Kolejne aktorki, jak Mia Farrow czy Rose McGowan, zapowiedziały bojkot marki DKNY (Donna Karan New York).

Sama projektantka wycofuje się teraz ze swoich słów, twierdząc, że zostały wyrwane z kontekstu. Zarzuca mediom, że jej wypowiedzi zostały zmanipulowane, ona zaś zawsze broni kobiet.

– Walczę o kobiety. Moje życie jest poświęcone nie tylko ich ubieraniu, ale też zaspokajaniu ich potrzeb, wzmacnianiu ich i promowaniu równych praw. Moje wypowiedzi zostały wyjęte z kontekstu i nie reprezentują mojego stanowiska w sprawie Harveya Weinsteina – powiedziała Karan. –  Przepraszam, jeśli kogoś obraziłam, zwłaszcza tych, którzy kiedykolwiek byli ofiarami molestowania seksualnego – dodała.

Plaże to miejsce relaksu ale i przerażających, seksualnych zbrodni. Oto najgorsze z nich


Tak wyglądało "słodkie" życie gwałciciela z Rimini - plaża, garnitury, markowe ciuchy... [ZOBACZ!]

Źródło: kobieta.wp.pl

...

Zobacz również